АЦСК "УКРАЇНА" ЗАПУСКАЄ АВТОМАТИЧНЕ ОНОВЛЕННЯ ЕЦП У M.E.DOC

18 Січня 2017

БУДЬТЕ ПИЛЬНІ: ВІРУСНА АТАКА НА КОРПОРАТИВНИЙ СЕКТОР
ЄСВ У 2016 РОЦІ: ОСНОВНІ ПИТАННЯ ТА РОЗ ЯСНЕННЯ
Клієнтам найбільшого акредитованого центру країни стає доступним оновлення сертифікатів ЕЦП без візитів до АЦСК з пакетом документів.

АЦСК «Україна» піклується про клієнтів та надає їм найефективніші рішення для впровадження і безперебійного ведення електронного документообігу. Високо цінуючи час керівників підприємств, бухгалтерів та інших осіб, відповідальних за оформлення цифрових підписів, до Нового року АЦСК робить клієнтам подарунок та впроваджує автоматичне оновлення сертифікатів за допомогою програми «M.E.Doc».

4 ПРИЧИНИ ОНОВЛЮВАТИ ЕЦП У «M.E.DOC»

Просто зі свого офісу

  • Відтепер немає необхідності залишати робоче місце чи витрачати особистий час на візит до АЦСК. Формуйте заявку на подовження просто зі свого комп’ютера. Особливо зручно для клієнтів з регіонів!

Не потрібно збирати документи

  • Більше немає необхідності збирати та завіряти документи. Якщо у Вас не змінилися дані співробітників на підприємстві, достатньо просто поновити сертифікати.

Найвищий рівень безпеки

  • Заявку на подовження сертифікатів Ви особисто підписуєте власним ЕЦП. А значить, ніхто не може підробити заявку або отримати сертифікати замість вас. 100% захист конфіденційних даних вашої компанії.

Просто, як 1-2-3

  1. Після оплати рахунку оберіть у програмі «M.E.Doc» «Оновити сертифікати автоматично у «M.E.Doc».
  2. Перевірте дані та за необхідності внесіть зміни.
  3. Підпишіть заявку ЕЦП та відправте до АЦСК. Готово!

Детальну інструкцію з оновлення ЕЦП можна подивитися за посиланням.

Впровадження проекту відбуватиметься поступово. Вже з  11.01.2017 р. можливість автоматичного оновлення ЕЦП з’явилася у майже 10 000 клієнтів, яким  не треба вносити зміни у сертифікати. А протягом декількох місяців доступ до нової функції отримають всі 1 400 000 користувачів ЕЦП АЦСК «Україна».

*Заявки будуть оброблятися в будні дні з 9:00 до 18:00.

БУДЬТЕ ПИЛЬНІ: ВІРУСНА АТАКА НА КОРПОРАТИВНИЙ СЕКТОР
ЄСВ У 2016 РОЦІ: ОСНОВНІ ПИТАННЯ ТА РОЗ ЯСНЕННЯ