Акція на МЕДок, консультації. Встановлення і супровід від компанії УКРЗВІТ

 

Акційні пропозиції компанії «Укрзвiт» – це відмінна можливість спробувати на практиці й оцінити головні переваги системи електронного документообігу MEDoc. Вона вже припала до смаку великій кількості керівників комерційних підприємств, бухгалтерам і менеджерам компаній, які не бажають витрачати свій вільний час і гроші на паперове оформлення робочих документів.

 

Йдеться про заповнення податкових накладних, актів і рахунків, що використовуються між контрагентами. До додаткових переваг використання системи електронного документообігу варто віднести можливість уникнути зайвих грошових витрат на папір, файли та інші канцелярські приналежності, які прийнято використовувати під час роботи з документами, представленими в паперовому вигляді.

 

Вигідні акції і знижки дозволять скористатися унікальними пропозиціями компанії «Укрзвiт», яка приготувала до свят приємні сюрпризи. Відразу варто відзначити, що акційні пропозиції не носять постійного характеру, а діють виключно на період свят, дня народження компанії, стають актуальними до дня бухгалтера й на інші знатні дати. Тому скористатися знижкою в 50% можна буде тільки в певні святкові та урочисті дні.

 

А значить, не пропустіть свій шанс придбати систему електронного документообігу на вигідних умовах, знизивши грошові витрати свого підприємства на купівлю незамінного і стабільно працюючого помічника прямо зараз! Не забудьте підписатися на розсилку акційних пропозицій на власну електронну скриньку, щоб завжди залишатися в курсі найсвіжішої та корисної інформації, яка стосується знижок і пропозицій стосовно продуктів, пропонованих компанією «Укрзвiт».

 

Підписатися на акцію можна на головній сторінці під блоком новин.

Підпишись на Акцію!

 

Акція на МЕДок, консультації. Встановлення і супровід від компанії УКРЗВІТ — Фото 1