Анонс DevOps-курсу від TUCHA в обмін на донати ЗСУ

25 Квітня 2023

Оновлення програми до версії 11.02.105
Змінюється термін зберігання первинних документів бухобліку

Анонсуємо проєкт на підтримку ЗСУ«Навчайся за донат» від громадської організації Демократична Сокира! В межах ініціативи слухачі опановують професію DevOps-інженера в обмін на донати війську. 20 травня стартує навчання третього потоку онлайн-курсу, який викладає технічний директор і співзасновник Tucha Володимир Мельник.

Під час практичних занять учасники дізнаються, як працювати з Docker, Kubernetes, Helm, GitLab, Ansible та іншими додатковими сервісами, які можна розгортати в кластерах Kubernetes. Загалом курс передбачає не менше 15 вебінарів у Zoom, кожен з яких триває щонайменше 2 години.

Докладна програма та деталі проведення курсу: https://bit.ly/41Xd1Ol.

За кожну лекцію слухачі переказують 30.00 USD на рахунок фонду, які йдуть на закупівлю амуніції, військової форми, техніки, засобів тактичної медицини та іншого необхідного приладдя. Наразі завдяки проведенню DevOps-курсів зокрема зібрано понад 1 200 000 грн на потреби війська: авто для підрозділу ППО, квадрокоптери, прилади нічного бачення, портативні зарядні станції, спальники, тактичні рукавиці, купа засобів тактичної медицини тощо.

Запрошуємо стати слухачами нового потоку всіх, хто бажає розвиватися у DevOps-галузі та зробити свій внесок у наближення перемоги! Щоб приєднатися, заповніть невеличку анкету.

Долучайтесь та діліться інформацією про курс з друзями!

Оновлення програми до версії 11.02.105
Змінюється термін зберігання первинних документів бухобліку