Антивірус

 

Ваш ПК, Mac, планшет та/або смартфон (Android) можуть бути заражені! Захистіть їх новим антивірусом Panda DOME, який містить найдосконаліші на ринку технології комп'ютерної безпеки.

 

Як убезпечити Ваш персональний комп'ютер від шкідливого ПЗ?

 

Тільки у нас на сайті Ви отримаєте можливість спробувати і купити ПО Panda DOME, яке може ефективно протистояти різним вірусам і шкідливим програмам, бажаючим проникнути на Ваш стаціонарний або мобільний пристрій. Ви не помилилися, наш програмний продукт може захистити не тільки всім звичний комп'ютер, але і мобільні пристрої (телефони, планшети), адже в умовах теперішнього світу і на цих пристроях часом зберігається безліч важливої для кожного користувача інформації.

 

Програмний продукт Panda DOME розроблений провідними системщиками і узгоджується з усіма нинішніми вимогами по боротьбі з вірусами різної категорії заплутаності. Проінсталювавши його, Ви відразу ж можете забути про збої та програмні помилки Вашого обладнання, адже на їх захисті постійно перебуватиме Panda DOME.

 

Наш програмний продукт ідеально інтегрується в будь-яку мобільну оболонку або ж операційну комп'ютерну систему. Він не буде причиною збоїв інших служб контролю безпеки (брандмауер, служба батьківського контролю, фаєрвол) і справно буде здійснювати свої обов'язки в самостійному режимі.

 

Якщо Ви заінтриговані цим ПЗ, то ми можемо рекомендувати Вам декілька способів його придбання та встановлення. Більше інформації Вам нададуть наші консультанти, хочемо лише відмітити, що серед усіх поточних систем захисту комп'ютерів, Panda DOME займає одне з перших місць і цілком відшкодовує витрати на своє придбання. Ви точно почерпнете якісний і функціональний продукт за відносно невеликі гроші.

 

 Антивірус — Фото 1