Безкоштовне тестування програмного РРО запущено

06 Січня 2020

Оновлення платформи M.E.Doc
Зміни у звіт ЄСВ в 2020 році

Одним з резонансних нововведень минулого року стало обов’язкове РРО і закон про кешбек. А з 1 січня вже можно записатись на безкоштовне тестування, знову ж таки, безкоштовного програмного забезпечення для РРО. Тобто, податкова запускає додаток для мобільних пристроїв, за допомогою якого приватний підприємець зможе реалізувати продукцію без купівлі дорогого касового апарату.

Записатися на тестування можно буде одразу на лендінгу Реєстрація розрахункових операцій – це пРРОсто.

Принцип роботи досить простий:

1. Ви реєструєте продаж, додаючи товар у кошик – скануєте QR код або вводите вручну номер товару

Безкоштовне тестування програмного РРО запущено — Фото 1

2. Підтверджуєте продаж за допомогою підвязаного до акаунту КЕП – вашого електронного підпису. Тобто, формально, підписуєте акт продажу товару

Безкоштовне тестування програмного РРО запущено — Фото 2

3. Сервер податкової генерує фіскальний чек у вигляді того ж QR коду, який ви передаєте клієнтові і він, за бажанням, зможе відслідкувати таку угоду в базі податкової.

З одного боку, це додаткове ускладнення для підприємців і спорний спосіб виведення бізнесу з тіні. З іншого боку, якщо ви і так працюєте по білому – система має бути дуже зручною. Як наслідок, ви зможете пробивати такі QR-чеки, які будуть автоматично підвантажуватись у Медок (команда розробників вже працює над відповідним оновленням) і там вони потраплятимуть в електронну книгу обліку доходів і витрат, після чого в три кліки в кінці місяця ваш звіт буде відправлено в податкову.

Звучить дуже зручно і технологічно, будемо дивтись як реалізується на практиці!

Дізнатись більше про M.E.Doc

Отримати кваліфікований електронний підпис

Оновлення платформи M.E.Doc
Зміни у звіт ЄСВ в 2020 році