Що буде, якщо подати звіт у податкову не за тією формою

03 Листопада 2019

Перенесення організації у веб-сервіс СОТА
Як "єдинникам" III групи платити єдиний податок на рахунки IBAN

Стається, що підприємець або бухгалтер припускається помилки і подає звітність не за тією формою – чи загрожує це чимось підприємству. Коротка відповідь – так. Адміністративною відповідальністю.

Якщо ж брати більш розгорнутий варіант, то потрібно зафіксувати наступні моменти. Платники податку на прибуток або неприбуткові підприємства подають фінансову звітність щомісячно або щоквартально, в залежності від типу оподаткування. Фінзвітність – це додаток до податкової декларації на прибуток і звіту про використання доходів. Відповідно, це важливий документ, без якого неможливо здати податковий звіт.

У випадку, якщо податкову звітність було подано не за тєю формою або з помилками в розрахунках – необхідно подати нову декларацію – вона називається уточнюючою. Подається вона за той же період, але з коректними цифрами.

Як наслідок, за невірне подання фінзвіту, невірність якого було виявлено податковою або самостійно – ви отримаєте штраф, який складає від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів. Аби виключити можливість подання звітів несвоєчасно або з помилками – використовуйте системи електронної звітності, такі як Медок або СОТА.

Перенесення організації у веб-сервіс СОТА
Як "єдинникам" III групи платити єдиний податок на рахунки IBAN