Демонстраційна версія M.E.DOC

 

Демонстраційна версія M.E.DOC — Фото 1

 

Впровадження іновацій майже завжди проходить складно для бізнесу. Це обумовлено необхідністю прикладати значних зусиль і витрачати багато часу на зміну звичного устрою. Такий стан речей актуальний, коли справа доходить до автоматизації документообігу, але лише подекуди. Зараз у бізнесу є софт, використання якого спрощує процедуру і робить її проведення менш болючим для робочих процесів. Мова про програму MEDoc, останню версію якої можна безкоштовно завантажити на офіційному сайті розробника для ознайомлення. Зробивши це, ви зрозумієте, наскільки просто і зручно використовувати це ПЗ. За його допомогою можна швидко впорядкувати електронний документообіг та автоматизувати подання обов’язкової звітності до контрольно-наглядових інстанцій.

 

Завантажити і встановити програму МЕДок безкоштовно (останню версію)

 

Базова версія софту розповсюджується на комерційній основі. Розробник розуміє, що у клієнта може виникнути прогнозоване бажання ознайомитися з функціоналом ПЗ та випробувати його перед придбанням. З цієї причини існує можливість завантажити МЕДок безкоштовно в демоверсії. Демонстраційний варіант софту надає досить значні можливості. Ось ключові:

• знайомство з функціоналом програми;

• підтвердження вірності прийнятого рішення щодо придбання базової версії;

• можливість оцінити, наскільки ПЗ прийнятне для конкретного бізнесу;

• розуміння рівня складності роботи в системі;

• перевірка відповідності можливостей софту вимогам системі обліку певної організації.

Скориставшись безкоштовною пропозицією розробника, ви зможете повною мірою оцінити всі переваги програмного продукту та прийняти зважене рішення про доцільність його придбання. Завантажити MEDoc для ознайомлення можна на офіційному сайті «Укрзвіт».

 

Демонстраційна версія M.E.DOC — Фото 2

 

Показати попередні версії

 

 

Можливості демоверсії досить значні, її функціонал не урізаний. Це означає, що користувач отримує можливість працювати з усім спектром інструментів, які доступні тим, хто оплатив повну версію софту. Завдяки цьому користувач зможе спробувати на практиці усі можливості сервісу, детально ознайомитись з принципами його роботи і можливостями.

У демоверсії немає обмеження по часу її використання, що для більшості не менш важливо. Така ініціатива розробника дозволяє випробувати софт на практиці, перевіривши, як програма буде створювати і відправляти звіти в робочих умовах. Майбутній користувач зможе працювати в програмі стільки, скільки буде потрібно для повного ознайомлення з усіма її тонкощами.

 

В чому обмеження демоверсії МЕДок

 

Процес створення документу в програмі нічим не відрізняється від того, який реалізовано в повній версії. Але існують обмеження, які розповсюджуються на кінцевий документ. Звіт, що було сформовано за допомогою ознайомчої версії софту, неможливо зберегти на комп’ютері або знімному носієві. Можливість пересилання за допомогою електронної пошти також відсутня. У випадку роздруку такого документу, на ньому буде відмітка «Демонстраційна версія», яка робить неможливим подання звіту до контрольно-наглядових органів. Такі документи не мають юридичної сили.

Аби встановити софт, треба лише завантажити дистрибутив із програмою і встановити її, керуючись рекомендаціями інсталятора. Після ознайомлення та прийняття рішення про купівлю ви зможете сплатити повну версію і користуватися ПЗ без обмежень. Програма мінімізує можливість припуститися помилки при складанні звітів, підвищити продуктивність персоналу, зекономити багато часу і коштів. Це простий, надійний та дієвий софт, який вигідно вирізняється від усього, що є на вітчизняному ринкові. Ось ключові переваги і плюси софту:

• систематизація, автоматизація й оптимізація рутинних процесів;

• інтуїтивно зрозумілий та дружній до користувача інтерфейс;

• можливість вільно імпортувати й експортувати сформовані звіти;

• підтримка усіх сертифікатів КЕП;

• надійний захист персональних даних користувачів, що реалізований шляхом впровадження перевірених протоколів шифрування;

• актуальні форми звітності, що оновлюються автоматично;

• друк документів в усіх розповсюджених форматах, включаючи PDF.

Розробники періодично влаштовують акції, протягом яких можливо придбати повний реліз софту з гарною знижкою.

 

Демонстраційна версія M.E.DOC — Фото 3