День Українського козацтва

01 Жовтня 2023

Оновлення програми до версії 11.02.119
Зміни лімітів для ФОП на єдиному податку в 2024

Шановні друзі!

 

Сьогодні, 1 жовтня, ми перший раз відзначаємо Свято Покрова Пресвятої Богородиці та День захисників і захисниць України за новоюліанським календарем.

🌿В поєднанні цих свят є глибокий сенс, адже в українській традиції Покров Богородиці тісно пов’язаний з ідеєю захисту від ворогів, праведності захисту віри та рідного краю.

 

День Українського козацтва — Фото 1

 

🌿Згадаємо, що церква Покрова Пресвятої Богородиці була головною на Запорізькій Січі, а саме свято Покрова було одним з найважливіших днів для козаків – тоді вони проводили свої ради, на яких обирали нового гетьмана або кошового отамана.

🌿У ХХ столітті козацькі традиції наслідували борці за незалежність України – армія Української Народної Республіки та Українська повстанська армія, тому й днем офіційного створення УПА було обрано свято Покрова.

Тому ми всі молимо Пресвяту Діву, або покрила святим своїм омофором всю нашу багатостраждальну неньку Україну, захистила наших славетних лицарів ЗСУ, які продовжуючи традиції прадідів-козаків, нині невтомно боронять нашу Батьківщину від навали рашистської орди.

Доброго ранку☀️
Ми з України 🇺🇦
Ми вільні, ми мужні💪
Ми єдні, ми сильні!
Нас не здолати,
Нас не зламати!
Зі святом потрійним всіх будем вітати!

Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу!

День Українського козацтва — Фото 2

 Слава  Україні! 

Оновлення програми до версії 11.02.119
Зміни лімітів для ФОП на єдиному податку в 2024