Договір з DHL – в електронному вигляді

29 Грудня 2019

Зміни у звіт ЄСВ в 2020 році
Не реєструються податкові накладні

Клієнти DHL Express Україна можуть підписувати договори онлайн

Лідер у логістичній галузі — міжнародна компанія DHL Express Україна протягом шести років, з 2013, успішно співпрацює з M.E.Dоc у сфері електронного документообігу (ЕДО).

Черговим етапом розвитку ЕДО в компанії DHL Express Україна стало підписання договорів з фізичними особами про надання послуг з декларування вантажів за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Відтепер клієнти компанії, маючи електронний підпис, можуть підписати ДОГОВІР про надання послуг з декларування вантажів фізичних осіб онлайн у максимально зручний спосіб в особистому кабінеті веб-сервісу:

https://dhlportal.com.ua

Головною перевагою такої реалізації, за допомогою віджету, є інтеграція функціоналу ЕДО у сайт замовника зі збереженням брендової айдентики.

Тож більше не потрібно друкувати договір фізично — на папері, переписувати свої дані від руки іноді по декілька разів, сканувати (фотографувати) договір та шукати можливість, як його надіслати брокеру. Клієнти можуть з будь-якого гаджету переглядати, коментувати та погоджувати документи через особистий кабінет без будь-якого додаткового програмного забезпечення, просто зареєструвавшись на ресурсі.

Отримати рахунок на КЕП

Зміни у звіт ЄСВ в 2020 році
Не реєструються податкові накладні