ЕЦП Лівий Берег

 

Електронно-цифровий підпис — відмінний інструмент, за допомогою якого значно спрощується процес ведення документообігу. При цьому електронний підпис дозволяє здійснювати такий процес не лише всередині компанії, але й поза її межами. Так, ЕЦП дозволяє проводити обмін первинними документами з контрагентами, відправляти звітність до контролюючих органів.

 

ЕЦП Лівий Берег — Фото 1

 

Оформлення ЕЦП

 

Будь-який офіційний документ обов’язково підписує особа, яка має такі повноваження відповідно до функціональних обов’язків. Підпис керівника надає документу юридичної сили.

Аби так само надати юридичної сили документові, створеному в електронному варіанті, завдяки сучасним цифровим був розроблений цифровий підпис.

ЕЦП — абсолютний аналог звичайного підпису. Оформлення ЕЦП передбачає генерування закритого та відкритого ключів. Закритий ключ ЕЦП повинен зберігатись в недоступному місці для сторонніх осіб. В основному такий закритий ключ зберігають на USB-накопичувачі.

 

ЕЦП Лівий Берег — Фото 2

 

При оформленні ЕЦП також створюється сертифікат, що містить відкритий ключ, за допомогою якого підтверджується приналежність ключа конкретному підписантові.

 

Переваги ЕЦП

 

Підприємці, що встигли оформити електронний підпис, зазначають одразу декілька переваг:

1. значно спрощується і прискорюється процес обміну документами, інформацією, особливо у випадку співробітництва із закордонними компаніями;

2. істотне скорочення витрат, які раніше спрямовувались на ведення паперового документообігу;

3. підвищення рівня безпеки, попередження фальсифікацій сторонніми особами (особливо це важливо для компаній Лівого Берега столиці, які змушені відправляти документи, що містять в собі комерційну інформацію.

 

ЕЦП Лівий Берег — Фото 3

 

Як отримати ЕЦП

 

Для отримання електронного підпису необхідно обов’язково звернутись в центр сертифікації ключів. При зверненні в АЦСК Лівого Берега столиці треба буде пройти декілька етапів:

1. визначитись, який різновид електронного цифрового підпису буде максимально прийнятний;

2. обрати конкретний центр сертифікації ключів, який заслуговує довіри відносно наданих гарантій захисту ключа;

3. заповнити заявку на отримання ЕЦП;

4. зібрати пакет документів і передати їх на розгляд;

5. отримати електронний цифровий підпис.

 

ЕЦП Лівий Берег — Фото 4

 

Також компаніям, організаціям, установам необхідно сплатити рахунок за надання ЕЦП.

Фізичні особи для отримання ЕЦП надають паспорт (оригінал і ксерокопія), ІПН, також за необхідності надають квитанцію про сплату рахунку. Існує можливість надання повноважень на оформлення електронного цифрового підпису за довіреністю.

Строк дії сертифікату ЕЦП — 12 місяців, якщо оформлено кваліфікований підпис, його строк дії збільшується до 24 місяців. В подальшому проводиться процедура продовження строку дії сертифікату або відкриття нового ключа.

 

Отримати детальну консультацію з усіх питань оформлення ключів Ви зможете у нас в офісі або за телефоном (044) 355-11-55