ЕЦП Вишневе

 

Стрімкий розвиток інформаційних технологій обумовив перехід від традиційного документообігу у вигляді паперових документів на електронний варіант. В даний час вітаються і активно використовуються електронні рахунки, квитки, подання різноманітних форм звітності в електронному вигляді, формування і подання електронної декларації.

Електронний документообіг має багато переваг. Він виграє за рахунок полегшеного і швидкого пошуку, подання звітів в контролюючі органи без необхідності витрачати час на відвідування офісів і для простоювання в чергах.

 

Що таке ЕЦП

 

Електронний цифровий підпис являє собою шифр в цифровому форматі, згенерований у довільному порядку за допомогою криптографічного методу. Накладення ЕЦП дозволяє захистити документ, попередити спроби фальсифікації, убезпечити документ від внесення в нього неправдивої інформації. Також електронний підпис дозволяє провести автентифікацію підписанту документу.

Е-підпис є невід’ємним реквізитом будь-якого офіційного документу, який створюється і передається в електронному форматі.

ЕЦП — документ, що підтверджує автентичність власника ключа. Він видається центрами сертифікації ключів. В результаті заявник отримує закритий ключ ЕЦП і сертифікат, який містить відкритий ключ. Відкритий ключ підтверджує достовірність даних підписанта.

Видати сертифікат можуть централізовані і децентралізовані центри сертифікації.

 

АЦСК

 

АЦСК — Акредитованный центр сертифікації ключів у Вишневому надає послуги з ЕЦП. Тут можна оформити електронний підпис:

  • фізичним особам;
  • компаніям, установам, організаціям незалежно від форм власності.

 

АЦСК надає технічну допомогу в генеруванні ключів, обслуговуванні посилених сертифікатів. співробітники АЦСК проводять консультації, здійснюють розгляд документів, допомагають пройти процес реєстрації заявникам, які прагнуть отримати кваліфікований електронний підпис.

 

Навіщо потрібен ЕЦП

 

Зробити електронний підпис прагнуть багато приватних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність, а також державні організації, установи Вишневого.

Оформлення ЕЦП дозволяє почати вести електронний документообіг, а також:

  • приймати участь у закупівлях;
  • створювати і передавати в електронному вигляді різні форми звітності;
  • приймати участь в електронних торгах;
  • звертатися через Інтернет в державні органи з метою отримання певних послуг.

 

Аби убезпечити ЕЦП від зламу, рекомендується зберігати закритий ключ на захищеному носії або в іншому надійному місці (особистий комп’ютер). Найбільш надійним місцем для зберігання закритих ключів вважається смарт-карта, яка передбачає проходження двофакторної автентифікації.

 

ЕЦП — сучасний інструмент, що має розширені можливості. Аби переконатись, замовте ЕЦП в нас за номером (044) 361-48-34.