Електронна книга бухгалтерського обліку

23 Грудня 2019

АКЦІЯ! FlyDoc зі знижкою
Нова форма Заяви на спрощену систему

20 грудня Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроект №2524 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців”. Раніше ми вже писали про це – головна думка – спростити життя длф ФОП і надати їм можливість заповнювати книгу податкової звітності в цифровому вигляді, замість паперового.

Головні положення документу виглядають наступним чином:

Відсутня необхідність реєстрації книги. Якщо ви лише відкриваєте ФОП, то потреби в тому, аби шукати в продажу товстий томік книги бухобліку вже немає.

ФОП першої, другої і третьої груп, які не платять ПДВ взагалі не повинні будуть заповнювати книгу. Але за бажанням – це можна продовжувати робити, для цього слід повідомити податкову і в подальшому обов'язково вести її.

В електронному кабінеті буде виводитися вся кореспонденція, яку раніше треба було забирати на пошті – листи-повідомлення і попередження.

Якщо помилка в документах виникає через збій на боці кабінету – то її можливо буде виправити без штрафу навіть без експертного висновку з боку технічного адміністратора.

Електронний документообіг, відмова від паперових книг (або книг взагалі), захищені ключі – все це невеличкі зміни, які в сукупності мають спростити життя кожного підприємця і дозволить займатися бізнесом, замість заповнення папірців.

Нас, як компанію, яка просуває на ринок і палає електронним документообігом в усіх основних сферах життя такий поворот дуже обнадією. Адже в програмному продукті СОТА вже реалізовано ведення книги обліку в електронному вигляді.

Якщо бажаєте більше дізнатись про електронний документообіг або отримати консультацію, як вже сьогодні перевести свою звітність в цифровий вигляд – залиште заявку в нас на сайті і наші консультанти все з радістю розкажуть і продемонструють.

м.Київ (044) 228-13-73 вул.Миколи Лєскова, 3А

м.Бориспіль (044) 361-48-14 вул.Київський Шлях, 86

м.Вишневе (044) 361-48-34 вул.Вишневя, 36

м.Київ (044) 228-13-73 вул.О.Кошиця, 7-А

м.Бровари (044) 221-13-73 вул.Київська, 227

м.Вишгород (044) 227-13-73 просп.Т.Шевченка, 2-Д

Дізнатись більше про СОТА

Отримати рахунок на СОТА

АКЦІЯ! FlyDoc зі знижкою
Нова форма Заяви на спрощену систему