Помилка при імпорті звіту з файлу DBF

27 Грудня 2021

 

Під час виконанні імпорту звітів з файлів у форматі *.DBF виникає помилка “Поставщик “VFPOLEDB.1″ не зарегистрирован на локальном компьютере”.

 

Помилка при імпорті звіту з файлу DBF — Фото 2

 

В програмі M.E.Doc (Медок) для імпорту даних із файлів у форматі *.DBF використовується системний компонент Visual FoxPro OLE DB Provider.

 

У випадку отримання помилок при виконанні імпорту слід перевірити:

• чи встановлений компонент Visual FoxPro OLE DB Provider на ПК. Для мережевої версії компонент має бути встановлений на сервері та на всіх робочих станціях.

• наявність гілки системного реєстру HKEY_CLASSES_ROOT\VFPOLEDB.

• якщо компонент встановлено, але помилки все одно продовжує з’являтися, слід деінсталювати компонент засобами операційноїї системи (за допомогою аплету “Установка и удаление програм” або “Программы и компоненты”).

• після видалення встановити Visual FoxPro OLE DB Provider с параметром “для всех пользователей”. Установочний файл VFPOLEDBSetup.msi знаходиться в корені встановленої програми, в папці \install\VFPOLEDBSetup.

 

Якщо після виконання вищевказаних процедур помилка все одно проявляється – завантажте компонент безпосередньо з сайту Microsoft та встановіть аналогічним чином.