Що робити якщо потрібно терміново зареєструвати ПН(Дод2)?

27 Грудня 2021

 

Для того, аби мати можливість зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування до них в Єдиному реєстрі податкових накладних, наявний реєстраційний ліміт має перевищувати суму, на яку ви реєструєте ПН/РК.

Слід зауважити, що наявність коштів на електронному рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ ще не означає наявність достатнього реєстраційного ліміту. Адже реєстраційний ліміт – це розрахунковий показник, який обчислюється за формулою, куди входить декілька показників. Саме це й пояснює, чому сума реєстраційного ліміту, що розраховується в системі електронного документообігу M.E.Doc (Медок) на підставі наявних даних, відрізняється від реєстраційного ліміту, що обчислюється за даними Державної податкової служби в Електронному кабінеті платника.

 

Якщо ви не впевнені, яка актуальна сума вашого реєстраційного ліміту в СЕА ПДВ, слід відправити запит (за формою J/F1301206) на отримання витягу з системи електронного адміністрування ПДВ (за формою J/F1401206).

 

У разі, якщо сума, на яку вам потрібно зареєструвати ПН/РК, перевищує суму вашого реєстраційного ліміту, ви можете:

– відправити на реєстрацію частину податкових накладних/Додатків 2;

– поповнити електронний рахунок платника, що відкритий органами Держказначейства в системі електронного адміністрування ПДВ, коштами з розрахункового рахунку підприємства.