Як створити Довідку про зведені за добу дані

27 Грудня 2021

 

Відповідно до вимог Постанови КМУ від 22.11.2017 №891 всі підприємства та організації, що здійснюють реалізацію пального, зокрема АЗС і мобільні заправки з 01.04.2020 мають в обов’язковому порядку щоденно збирати та консолідувати дані з витратомірів-лічильників й рівнемірів-лічильників та подавати їх до ДПС.

 

Дані про фактичні залишки пального та про обсяг обігу пального формуються після проведення останньої операції з обігу пального у звітній добі, але не пізніше 23 год. 59 хв. цієї доби, до початку здійснення операцій з обігу пального у добу, що настає за звітною добою, та подаються до ДПС не пізніше 23 год. 59 хв. доби, що настає за звітною добою.

За несвоєчасне подання до ДПС електронних документів, що містять фактичні залишки пального та обсяг пального, до розпорядників будуть застосовуватися штрафні санкції.

 

В програмі M.E.Doc реалізовано можливість подання Довідки про зведені за добу дані за формою J/F0210401.

 

Як створити Довідку про зведені за добу дані — Фото 4

 

Довідка доступна в модулі “Облік акцизного податку” в розділі “Реєстр акцизних документів (пальне)”.

 

Як створити Довідку про зведені за добу дані — Фото 5

 

Формується вона за допомогою кнопки на панелі інструментів “Створити” – “Створити Довідку про про зведені за добу дані” або через меню “Файл” – “Створити” – “Створити Довідку про про зведені за добу дані”.

 

Як створити Довідку про зведені за добу дані — Фото 6

 

Формування даної Довідки повязано з обробкою великих масивів даних, що веде до значних часових витрат та може спричиняти механічні помилки при ручному підрахунку та введенні.

Для економії Вашого часу і нервів в программі M.E.Doc впроваджено новий модуль “Облік акцизного податку з доступом до АРІ”. Даний модуль дозволить в автоматичному режимі отримувати інформацію з системи моніторингу рівнемірів та витратомірів і на її підставі формувати Довідку про зведені за добу дані.

 

Вам залишиться лише накласти КЕП та відправити звіт до ДПС!