Як зареєструвати в Єдиному реєстрі витратоміри та рівнеміри

27 Грудня 2021

 

Відповідно до вимог Постанови КМУ від 22.11.2017 №891 всі розпорядники акцизних складів (платники акцизного податку) до 01.04.2020 мають в обовязковому порядку подати до Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі інформацію щодо розташованих на акцизних складах резервуарів, введених в експлуатацію, витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників у розрізі акцизних складів.

 

Відповідно до Постанови, кожне місце відпуску пального наливом з акцизного складу обладнується витратоміром-лічильником, а на кожному введеному в експлуатацію стаціонарному резервуарі встановлюється рівнемір. Резервуари та витратоміри-лічильники повинні відповідати вимогам законодавства та мати позитивний результат повірки або оцінку відповідності.

Паливороздавальні та мастилороздавальні колонки, які отримали позитивні результати повірки або оцінки відповідності, виконують функції витратомірів-лічильників.

 

В програмі M.E.Doc реалізовано можливість внесення інформації в Єдиний державний реєстр шляхом подання Довідки про обладнання АЗС (резервувари, лічильники) за формою J/F0210301.

 

Як зареєструвати в Єдиному реєстрі витратоміри та рівнеміри — Фото 4

 

Довідка доступна в модулі “Облік акцизного податку” в розділі “Реєстр акцизних документів (пальне)”.

 

Як зареєструвати в Єдиному реєстрі витратоміри та рівнеміри — Фото 5

 

Формується вона за допомогою кнопки на панелі інструментів “Створити” – “Створити Довідку про обладнання АЗС (резервувари, лічильники)” або через меню “Файл” – “Створити” – “Створити Довідку про обладнання АЗС (резервувари, лічильники)”.

 

Як зареєструвати в Єдиному реєстрі витратоміри та рівнеміри — Фото 6