FlyDoc

 

Що таке FlyDoc / Можливості FlyDoc

 

FlyDoc є підсистемою, яка розроблена для 1С:Підприємство. Флайдок надає можливість здійснювати обмін електронними документами, які створюються в програмі. При цьому не потрібне допоміжне програмне забезпечення. Обмін даними виконується безпосередньо з програми 1С:Підприємство 8.

 

FlyDoc — Фото 1

Для перегляду клацніть по зображенню. Відео відкриється в окремому вікні.

 

Можливості FlyDoc

 

Що таке Флайдок, відомо не багатьом. Але про те, які можливості відкриває програмний модуль перед користувачами, варто дізнатися кожному:

  • Автоматизація документообігу в модулі Флайдок здійснюється за посередництва платформи ПТАХ. Вона являє собою сервіс, що поєднав програмне забезпечення для документообігу.
  • Інструкція FlyDoc сповіщає про те, що прочитати дані можуть виключно відправник і адресат, оскільки вони шифруються цифровим підписом.
  • Електронний документообіг (ЕДО) FlyDoc передає первинні документи з прикріпленими до них файлами.

 

Багато підприємств вирішують придбати Флайдок, оскільки це гарна можливість перевести підприємство на електронний документообіг. Також багатьом користувачам доступна демоверсія Флайдок, в якій можливо випробувати можливості програмного модулю. Купити FlyDoc можливо зателефонувавши до нашої компанії “Укрзвiт” або замовивши зворотній дзвінок у нас на сайті. Оновити програму Ви можете в нас на сайті в розділі оновлення FlyDoc. Список наших офісів, в яких можливо купити FlyDoc — Київ, Бровари, Бориспіль, Вишгород, Вишневе.

 

Переваги модуля Флайдок

 

Придбати Флайдок бажають багато підприємств і установ, оскільки це відкриває низку нових можливостей і переваг. Вирізняє програмний модуль таке:

  • Завантажити Флайдок і встановити легко. Він інтегрується в стандартну програму Бухгалтерія 8 для ведення бухобліку. Обмін первинною документацією стає більш зручним і швидким.
  • Відстежування і перевірка вхідних і вихідних Актів і рахунків може проводитись у будь-який час. Можливо відхилити або підтвердити отриманий документ.
  • Юридична безпека — ось, що таке FlyDoc, оскільки дані шифруються цифровим підписом на всіх стадіях процесу оформлення, передачі й підписання документів.

 

Завантажити FlyDoc можливо на нашому сайті. Тут також наявна інструкція Флайдок, в якій прописані всі можливості, функції та правила роботи в програмі. Також всім користувачам доступна демоверсія FlyDoc. Вона дає можливість спробувати модуль і оцінити його в роботі. Оновлення Флайдок здійснюється зрідка що не змушує Вас постійно займатися оновленням програми.