Електронний документообіг

Фотофіксація при отриманні сертифікатів КЕП

10 Січня 2023

Налаштовуйте відображення ознаки «ФОП» для фізичних осіб-підприємців
Оновлення програми до версії 11.02.093

Шановні клієнти!

 

З 12 грудня 2022 року у відокремлених пунктах реєстрації кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ТОВ “Центр сертифікації ключів “Україна” під час отримання кваліфікованих сертифікатів електронного підпису запроваджено посилені заходи безпеки, а саме — здійснюється фотофіксація підписувача (згідно Регламенту АЦСК) під час отримання послуг в центрах обслуговування компанії “Укрзвіт” та при виїзді спеціаліста до ваших офісів.

Це означає, що під час відвідування відокремленого пункту реєстрації для отримання КЕП, вам потрібно буде єдиноразово пройти процедуру фотофіксацію з документом, що засвідчує вашу особу, яку здійснюватиме співробітник надавача. Цей безпековий захід аналогічний до того, який застосовується у банках під час отримання платіжної картки. Ми використовуємо такий же принцип фотографування клієнтів.

Це нововведення стосується лише тих клієнтів ЦСК “Україна”, які отримують КЕП особисто в центрах обслуговування (нові, продовження або перевидача), чи замовляють виклик фахівця до себе в офіс.

Якщо ви є вже нашим клієнтом і маєте чинні КЕП, наполегливо радимо вам продовжувати його дію онлайн. Зробити це можна безпосередньо на сайті ЦСК «Україна», а також у програмах M.E.Doc та СОТА.

Налаштовуйте відображення ознаки «ФОП» для фізичних осіб-підприємців
Оновлення програми до версії 11.02.093