Зміни у звіт ЄСВ в 2020 році

03 Січня 2020

Безкоштовне тестування програмного РРО запущено
Договір з DHL - в електронному вигляді

Ми вже писали про чудову новину – перехід на електронну трудову книжку в 2020 році. Зараз з’явились супутні новини. Так, з лютого зміниться форма подання звітності по Єдиному соціальному внеску від працівників, осіб-підприємців та самозайнятих громадян. Актуально це саме для електронної форми подання звітів.

Відтепер для розрахунку майбутньої пенсії будуть прийматись дані про страхування співробітників і підприємців. На сьогодні схема працює таким чином – інформацію щодо трудової діяльності надают ПФУ через веб-портал електронних послуг. причому подання відбувається у вигляді сканованих копій з кваліфікованим підписом від страхувальника або співробітника. У випадку, якщо співробітник не знає про таку схему – йому надійде повідомлення в особистий кабінет ПФУ – так що є сенс перевіряти скриньку раз на декілька тижнів.

Вступає все в силу після прийняття Радою закону 2686 – він вже назавжди відмінить трудові книжки в паперовому їх втіленні. Як наслідок – при прийнятті на роботу її вимагати більше не будуть. Резюме, інформацію щодо попередніх місць роботи та інші важливі нюанси, типу додаткових навичок чи курсів – можна буде подавати у довільній формі на ту ж поштову скриньку.

Слідкуємо за розвитком ситуації і маємо надію, що ще простіше і зручніше це можна буде робити за допомогою інструменту СОТА, який пропонує компанія Укрзвіт.

Безкоштовне тестування програмного РРО запущено
Договір з DHL - в електронному вигляді