Як почати сплачувати податки на єдиний рахунок

22 Січня 2021

Новий електронний звіт - по заборгованості із зарплати
У яких випадках припиняється електронний документообіг?

З 1 січня 2021 року в Україні діє Єдиний рахунок для сплати майже усіх внесків в податкову. Про виключення ми вже раніше писали. Головною перевагою єдиного рахунку є простота – ви не зможете сплатити податок на інший рахунок і потім не доведеться повертати кошти протягом 40 днів, отримуючи пеню й штрафи.

На 20.01 підприємців, які зареєструвались як платники на єдиний рахунок, вже 1007 людей. Така невелика кількість пов’язані з тим, що для сплати на ЄР слід попередньо зареєструватись – як це зробити, ми напишемо нижче.

Для реєстрації слід виконати три кроки:

1. За допомогою системи електронного документообігу M.E.Doc (Медок) або СОТА подати “Повідомлення про використання / відмову від використання єдиного рахунку” за формою J/F1307001. Для реєстрації у вас має бути захищений кваліфікований ключ;

Як почати сплачувати податки на єдиний рахунок — Фото 1

2. Отримати квитанцію про включення до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок;

3. Подати до банку, де обслуговується підприємство, розрахункові документи зі вказанням реквізитів єдиного рахунку на загальну суму без або зі вказанням отримувачів.

Якщо ви не надали документи про перехід на Єдиний Рахунок, то повинні сплачувати платежі на нові рахунки ЄСВ та ЕП окремо. Після реєстрації ж – сплату можна буде проводити як вручну, а також швидко й комфортно за допомогою Медок або Сота.

Новий електронний звіт - по заборгованості із зарплати
У яких випадках припиняється електронний документообіг?