Наші послуги

Доступні ціни на послуги компанії «Укрзвіт»

Наші послуги — Фото 1Наші послуги — Фото 2Наші послуги — Фото 3Наші послуги — Фото 4Наші послуги — Фото 5

Наша компанія «Укрзвіт» працює на ринку України з 2011 року і надає всім своїм клієнтам різноманітні види послуг з організації та налагодження процесу електронного документообігу на їхніх підприємствах. Ми продаємо ліцензії та обслуговуємо клієнтів, що працюють з таким програмним забезпеченням: M.E.Doc, СОТА, СОТА Каса, Cashälot.

В даному розділі нашого сайту можна ознайомитися з деякими нашими послугами.

Наші послуги — Фото 6

 

 

Комп’ютерна програма MEDoc 

Якщо вам необхідно придбати програмний продукт «MEDoc», то просто скористайтеся спеціальним посиланням над цим абзацом. Перейшовши по ньому, ви зможете без проблем вибрати потрібний тип ПЗ і отримати розгорнуті дані за вартістю, як нового продукту, так і послуг з його продовження. Цей процес точно не відніме у вас багато часу і за декілька хвилин ви зможете легко оформити замовлення на покупку необхідної для роботи системи електронного документообігу.

 

 

 

Наші послуги — Фото 7

 

 

 

Виїзд спеціаліста MEDoc 

Також на цій сторінці розташоване ще одне посилання, активувавши яке, можна залишити замовлення на виклик фахівця для вирішення тих чи інших проблем з вашим програмним забезпеченням. Наші співробітники гарантовано зроблять свою роботу якісно, проведуть наладку програми та покажуть, як правильно з нею працювати. Вам лише потрібно заповнити невелику форму замовлення і дочекатися дзвінка оператора.

 

 

Наші послуги — Фото 8

 

 

Сертифікат ключа кваліфікованого електронного підпису

Якщо ж вам потрібно отримати ключ електронного цифрового підпису — не біда. Просто пройдіть за посилання, розташованим вище, дайте відповіді на питання невеликої анкети та отримайте прайс. Знов-таки все дуже просто, доступно і зрозуміло. Ми намагаємося максимально спростити життя своїм клієнтам, тому співпраця з нами вам гарантовано сподобається. Запрошуємо всіх бажаючих скористатися послугами нашої компанії та на своєму власному досвіді відчути всі переваги використання системи електронного документообігу на підприємстві.