Як відновити пароль у Медок
Відновлення паролю в Медок не така вже й складна справа, якщо знати як це робиться.
Перш за все розробники програми Медок настійливо рекомендують створити окрему електронну пошту для взаємодії з програмою та отримання звітності. Але, маючи декілька поштових скриньок легко заплутатися й забути пароль.
З цієї статті ви дізнаєтесь як відновити пароль в Медок, в яких випадках вимагається зміна паролю, як змінити пароль від секретного ключа КЕП і що значить «невірний пароль», якщо ви впевнені в тому, що його введено коректно.
Як відновити забутий пароль пошти в Медок
Важливо пам’ятати, що під час перенесення Медок на інший комп’ютер перестає функціонувати пошта, необхідний сервіс для обміну даними зі звітності.
Як це можливо ідентифікувати:
• на надходить нова звітність;
• надходження нових листів супроводжується некоректною роботою.
Причиною цих проблем, найчастіше за все, є зміна IP-адреси комп’ютера на якому встановлено програму M.E.Doc.
Як наслідок, задля забезпечення безпеки відбувається блокування поштового серверу. Аби вирішити цю проблему достатньо один раз відкрити електронну пошту за допомогою браузера.
Після входу в поштову скриньку з браузеру помилка з’єднання з поштовим сервером, що спливає при намаганні зайти в пошту з програми Медок, щезне.
Розглянемо питання як знайти пароль від пошти в програмі Медок. Адже новий пароль не запитується під час перенесення програми з комп’ютера на комп’ютер. Логічно припустити, що його можна знайти у базі даних.
Отже, скористайтесь HEX-редактором для пошуку в файлі бази даних Firebird ZVIT.FDB, який знаходиться за такою адресою: C:\ProgramData\Medoc\db.
Пароль знаходиться в блоці поштових налаштувань, це означає, що шукати слід за ім’ям smtp-серверу.
За фактом, відкривайте ZVIT.FDB у HEX-редакторі та вивчайте рядок, розташований справа. Пароль читається трохи вище адреси smtp-сервера.
Вочевидь, в цьому випадку доступ до паролю відкрито будь-якій зацікавленій особі. Тому не варто передавати відкриті резервні копії *.zbk через мережу.
Значна ймовірність отримання доступу до пошти іншими особами.
В яких випадках вимагається зміна паролю?
Змінити пароль у Медок варто у таких випадках:
• якщо паролі втрачено;
• у випадку якщо ви впевнені, що вводите вірний пароль, а програма пише що ні.
Давайте детальніше розглянемо вирішення цих проблем. Тому що вихід з обох ситуацій – один.
Перш ніж взятися за кардинальне вирішення даних проблем, рекомендується перевірити мову вводу паролю, кнопки «NumLock» і «CapsLock».
Ці параметри мають бути в такому ж положенні як на момент створення паролю.
Далі, під час генерації ключів у програмі Медок номери найменувань файлів і заявок мають бути однаковими. В іншому випадку буде невідповідність ключа й підпису.
Ну, а реальний і ефективний вихід із ситуації, що склалася – міняти ключі.
Майте на увазі, що для новачка це може бути досить складною задачею для виконання. Ефективне вирішення цього питання – звернення до спеціаліста.
Головне, при втраті паролю і після отримання нових ключів не забудьтеся подати заявку на відміну посиленого сертифікату відкритого ключа (неактуального).
Як змінити пароль від секретного ключа КЕП
Змінити пароль від секретного ключа КЕП достатньо просто. Ось покрокова інструкція:
1. Увійдіть в головне меню і знайдіть розділ Адміністрування – Сертифікати.
2. Перейдіть з-під нього в пункт Встановлені сертифікати.
3. Натисніть на потрібний сертифікат правою кнопкою миші та з випадаючого переліку оберіть Зміна пароля секретного ключа.
4. Вкажіть шлях де розміщуються секретні ключі.
5. У вікні, шо з’явилося, введіть старий пароль і потім новий.
6. Підтвердіть зміни, ввівши новий пароль знову й натисніть кнопку ОК.
Коректно вказаний каталог секретного ключа й старий пароль гарантують успішне виконання операції.
Надто важливо забезпечити надійне збереження паролю до захищеного носія. Оскільки у випадку його втрати ви будете змушені видалити всю інформацію що міститься на носієві.
Лише після виконання цієї операції ви матимете змогу відновити пароль до носія.
Демоверсія M.E.Doc, особливості програми
Як варіант для ефективного електронного документообігу – демонстраційна версія програми Медок.
Це зручно, надійно й безкоштовно. Опишемо коротко її можливості й переваги, а також розтлумачимо, який пароль у демоверсії Медок.
По-перше, експлуатація цієї версії відкриває можливість проведення будь-якої фінансової та бухгалтерської документації.
По-друге, тут ви отримуєте можливість спробувати й зрозуміти чи зручний для вас такий спосіб ведення звітності й організації документообігу.
І по-третє, ісе це можна оцінити безкоштовно. І лише потім купити повноцінну версію програми.
В цілому, попереднє знайомство з демоверсією Медок дозволить визначитися з відповідністю софту до ваших принципів ведення бізнесу й особливостям оформлення бухгалтерської документації.
На питання про пароль у демоверсії Медок – розпоідаємо. Для того, аби введення паролю було вдалим слід завантажити в одну папку ключі й сертифікати. І цю саму папку вказати криптопровайдеру. Це все, що потрібно знати для того, аби успішно увійти в систему.
Цінна порада – ніколи не зберігайте паролі та іншу важливу інформацію на диску С комп’ютера. У випадку збою в роботі операційної системи та необхідності її перевстановлення, всі дані, що зберігаються на диску С видаляються без можливості відновлення.
Відтепер ви всебічно володієте інформацією про всі маніпуляції з паролем у Медок і зможете змінювати й апелювати паролями виключно на ваш розсуд.