Основні переваги ліцензійного програмного забезпечення "MEDoc"

MEDoc недарма вважається універсальною програмою, яка дозволяє налагодити електронний документообіг практично на кожному підприємстві. Ви запросто зможете формувати в ній податкові накладні, звіти про виконані роботи, рахунки і цілий спектр інших корисних і потрібних в житті кожного підприємства документів. Ліцензія медок може бути придбана на нашому віртуальному порталі і дати Вам цілий спектр різних переваг і можливостей для роботи з електронною базою документообігу. 
 
По-перше, Ви отримаєте повну підтримку від наших спеціалістів, які швидко і оперативно встановлять Вам це програмне забезпечення, розкажуть про принципи його роботи, а також стежитимуть за тим, щоб все у Вас працювало без жодних збоїв. 
 
По-друге, ліцензія на медок дає можливість повною мірою відчути на собі і своїй справі весь широкий потенціал цієї програми. Ви отримаєте доступ до багатьох розділів, які є прихованими або неактивними, коли Ви використовуєте демонстраційну версію цього продукту. Також, ви регулярно зможете отримувати різні оновлення та удосконалення для програми. Наприклад, Вам відкриється доступ до такого цікавого модулю, як «Мобільний підпис», що дозволяє Вам при наявності мобільного пристрою і зв'язку інтернет підписати будь-який документ електронно – цифровим підписом і відправити його за призначенням. 
 
По-третє, підтримавши розробників, Ви дасте їм привід з ще більшим ентузіазмом працювати над вдосконаленням програмного забезпечення «MEDoc», а значить – потенційно отримаєте ще більше можливостей в майбутньому.

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЭЦП

Придбати модуль “ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ”

Повернутися на головну сторінку