Програма Medoc: можливості і переваги

 

Програма Медок – унікальний програмний комплекс, що дозволяє складати звіти в електронному вигляді. Сучасні користувачі переважно використовують цей інтерактивний інструмент, функціональні можливості якого забезпечують ефективне управління документообігом.

Medoc – програма, за допомогою якої вдається комфортно і успішно працювати з договорами.

 

Можливості програми

 

В нашій компанії «Укрзвіт» можна купити Медок – програму, яка допоможе вдосконалити роботу на підприємстві, полегшити виконання професійних задач бухгалтерам, співробітникам кадрових служб, керівникам.

Є можливість придбати мережеву версію Медок, яка надає унікальні можливості. По-перше, якщо буде придбано мережеву версію Медок в Києві, Броварах одразу декілька співробітників компанії, підприємства, яким буде надано доступ, зможуть одночасно працювати в ній.

По-друге, керівник підприємства, перебуваючи у відпустці, може вивчати складені угоди, вносити правки, а також підписувати їх, використовуючи електронний цифровий підпис.

Користуватись мережевою версією Медок програми можливо на підприємстві, розташованому в Броварах, де наявні робочі ноутбуки, комп’ютери, на яких встановлено програму. Також можливо для входу в програму і роботу в ній використовувати смартфони.

Завдяки цьому керівник, який перебуває на відпочинку, за наявності смартфону може безперешкодно підписувати угоди, а також інші документи.

Всі звіти формуються в електронному вигляді і спрямовуються у відповідні інстанції. В якості підтвердження про подання звітності на мобільний телефон виконавця надходить смс-повідомлення. Така підвищена інформованість забезпечується за рахунок внесення даних виконавця в базу програми.

 

Переваги програми

 

Якщо підприємство вже використовує популярний програмний продукт 1С:Підприємство, його можна успішно інтегрувати з такою ж популярною програмою Медок, ціна якої є прийнятною.

Якщо Медок купити і піддати його інтеграції з програмою 1С:Підприємство, вдасться:

  • вивантажувати звіти і податкові документи не лише окремо, але й цілим списком;
  • виключити ручне введення реєстраційних даних документів в ЄРПН.

 

При придбанні програми Медок вдасться:

  • істотно економити робочий час за рахунок формування звітів в електронному вигляді;
  • перебувати у спокої відносно безпеки бази даних, програму налаштовано таким чином, що всі дані піддаються шифруванню з обов’язковим накладанням електронного цифрового підпису;
  • мати найкращий інтерактивний інструмент, який забезпечує своєчасне оновлення бланків і форм звітності одразу після внесення змін в законодавчу базу України.

 

Програма Медок не спричинить хвилювань через технічний збій будь-кому з користувачів. Техпідтримка завжди перебуває на зв’язку, співробітники готові швидко вирішувати будь-які проблеми, аби процес використання програмного продукту був приємним і корисним.

 

На всі Ваші питання Ви отримаєте вичерпну консультацію за номером: (096) 463-13-83.

 

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЕЦП

Придбати модуль “Облік ПДВ”

Придбати СОТА