Найкраща програма Медок для успішних підприємств

 

Медок – унікальна програма, яка полегшує процес ведення фінансової звітності на підприємствах, в установах і організацях будь-яких форм власності.

Програма Медок має подібність до іншої бухгалтерської програми 1С:Підприємство. Проте Medoc вілрізняється більш привабливою вартістю ліцензії, а також зрозумілим і простим інтерфейсом.

 

Призначення програми

 

Медок програма – інтерактивний багатофункціональний продукт, що дозволяє вирішувати задачі, які постають перед бухгалтерами й іншими співробітниками підприємства, організації, установи.

Наша компанія «Укрзвіт» пропонує купити Медок, за допомогою якої вдасться:

  • організувати електронний документообіг;
  • підписувати документи, накладаючи електронний цифровий підпис;
  • забезпечувати надійне збереження інформації;
  • складати податкові декларації;
  • працювати з контрагентами, укладати і підписувати угоди;
  • відправляти в електронному вигляді звіті контролюючим органам.

 

Придбати можливо Медок в Києві, Вишгороді, попередньо зорієнтувавшись, якого варіанту програми потребує підприємство.

Існує два варіанти програмної системи:

  • локальна;
  • мережева.

 

Локальна програма встановлюється на комп’ютер, ноутбук, смартфон співробітника, який відповідно до своїх функціональних обов’язків повинен працювати з таким програмним забезпеченням.

Проте більшість сучасних керівників підприємств Вишгороду прагнуть Медок купити у вигляді мережевого клієнта. Популярність мережевої програми обумовлена тим, що співробітники, які мають право доступу до роботи з програмою, можуть входити в неї, переглядати звіти, вносити зміни в нихЮ підписувати документи. При цьому такі дії співробітники можуть виконувати, перебуваючи не на робочому місці, а знаходячись у відрядженні, відпустці далеко за межами свого населеного пункту, в тому числі перебуваючи за кордоном.

 

Переваги програми

 

Прагнення придбати програму Медок, ціна якої досить прийнятна для підприємств, притаманне багатьом сучасним керівникам. Прграма дозволяє спрощувати багато робочих процесів, вона має функціонал, якій відсутній в інших програмних продуктах такого виду.

До переваг програми відносять наявність функціоналу, що забезпечує запуск:

 

За допомогою програми Медок не лише успішно створюються податкові накладні, але й вони успішно реєструються в Єдиному реєстрі. Також програмний продукт дозволяє отримувати відповіді з Єдиного реєстру, а також квитанції.

Завдяки розширеному функціоналу програми, можливості подавати електронні звіти, виключається необхідність стояти в чергах, аби надати звітність контролюючим органам.

Співробітники підприємства можуть оптимізувати робочий час, спрямувати свої зусилля для вирішення інших значущих задач.

 

З питань придбання ліцензії телефонуйте: (096) 208-19-19.

 

Придбати «M.E.Doc»

Придбати ЕЦП

Придбати модуль “Облік ПДВ”

Придбати СОТА