Медок Лівий берег

 

Програма Медок – популярне програмне забезпечення в Україні, що підвищує ефективність ведення бухгалтерського обліку, управління підприємством, організацією. Medoc дозволяє організувати електронний документообіг, подання звітності.

Медок программ – унікальне ПЗ, яке не має аналогів в Україні по впроваджених в неї функціональних можливостях.

 

Переваги програми

 

Медок дозволяє значно спростити документообіг, забезпечити систематизацію документів, їх швидкий пошук і комфортну роботу з ними.

Наша компанія «Укрзвіт» пропонує підприємствам Лівого берегу купити Медок за прийнятною вартістю. Більшість сучасних керівників не лише чули про переваги програми, вони вже встигли практично оцінити її переваги.

Особливо приваблює увагу користувачів такі переваги програми:

  • можливість не лише створювати, але й надійно зберігати документи;
  • наявність електронного цифрового підпису, завдяки якому документ має аналогічну юридичну силу;
  • можливість укладати угоди, акти, податкові накладні, звіти;
  • наявний інструментарій для внесення змін, правок, друку звітів;
  • економія витрат, виключається необхідність у придбанні паперу для друку в тих обсягах, як це робилося до придбання Медок в Києві на Лівому березі;
  • можливість збереження, перенесення документації на електронні носії.

 

Імпорт звітів

 

Наша компанія пропонує Медок купити навіть тим підприємствам, які протягом останніх років користуються ще одним бухгалтерським ПЗ – 1С:Підприємство. Медок відмінно інтегрується і з цією, і з іншими програмами, дозволяє легко імпортувати вже наявні бази.

Жоден документ не буде втрачено, бухгалтерам не доведеться створювати його заново. Всі звіти, створені в інших програмах, імпортуються в програму Медок, при цьому переміщуються в окрему групу «Реєстр звітів».

 

Актуальність звітної документації

 

Не секрет, що у зв’язку зі змінами законодавства України, часто співробітникам підприємств, установ, організацій доводиться стикатися з проблемою відсутності нових бланків звітності.

Якщо придбати програму Медок, ціна якої є прийнятною, проблема, пов’язана із бланками, зникає. Розробники впровадили такий механізм, завдяки якому бланки звітів оновлюються самостійно без участі користувача одразу ж після того, як вони були прийняті на законодавчому рівні.

Ще однією вагомою перевагою програми є перевірка коректності формування звітів. Програма сама вкаже на помилки, підсвітить їх червоним кольором. Користувач зможе внести зміни, і лише після цього відправити їх електронною поштою.

Разом з необхідністю довгого ручного коригування звітів з помилками, створених за допомогою іншого ПЗ, програма Медок з можливістю ефективної перевірки і швидкого знаходження помилок, є більш виграшною пропозицією розробників.

 

Бажаєте спробувати? Телефонуйте — (097) 832-73-73.