M.E.Doc онлайн

  M.E.Doc онлайн — Фото 2Якщо для Вас є пріоритетною швидкість і доступність всього програмного комплексу від «MEDoc» скрізь, де б Ви не перебували, то ми хочемо Вам запропонувати попрацювати в автономному та багатофункціональному сервісі «M.Е. Doc-Online », що володіє всім тим же функціоналом, що і установча програма. Він не тільки позбавить Вас необхідності інсталяції програмного продукту в його періодичному оновленні до потрібної версії, але і дасть можливість працювати там, де Вам зручно і де є в наявності підключення до глобальної віртуальної павутини. 
 
   Цей інтерактивний помічник являє собою “спрощену” версію програмного комплексу «MEDoc», але при цьому може виконувати всі його базові функції. Користуватися цією службою може кожен підприємець. Єдине – Вам варто заздалегідь потурбуватися про придбання набору електронно-цифрових підписів від сертифікованого центру АЦСК Україна, які забезпечать всьому документообігу юридичну силу і безпечне отримання адресатом. 
 
   Дізнатися детальніше про процедуру використання даного ПЗ, а також почерпнути іншу інформацію, що стосується його роботи, можливо на нашому сайті ознайомившись з інструкцією.