M.E.Doc – своєчасна електронна звітність.

Оптимізація часу і сил

Програма «M.E.Doc» — це найпоширеніше програмне забезпечення, яке створено для подачі звітності онлайн до центральних або територіальних органів з питань оподаткування та обміну первинними документами між контрагентами в електронному вигляді.

 

Настав час, коли робота бухгалтера не асоціюється з великою кількістю паперів та великого калькулятора. Електронна звітність перевела процес на новий рівень, тим самим оптимізувавши роботу бухгалтера. Тепер можна забути про довгі черги, виснажливі перевірки та витратити час на підвищення кваліфікації. 

 

Медок — ефективно вирішує поставлені задачі з приводу електронного документообігу. Електронна звітність, за допомогою програми Медок, робить систему документаційного управління значно приємнішою та більш продуктивною. 

 

Основними функціями програмного забезпечення є формування та відправка онлайн первинної документації – податкових накладних, актів, рахунків, а також звітів в усі контролюючі органи не відходячи від свого комп’ютера. 

 

Найголовніша перевага – мінімізація помилок та виключення можливості втратити важливі документів, завдяки автоматизації механічних процесів. Будь-який документ, створений за допомогою M.E.Doc, та підписаний КЕП (КЕП M.E.Doc) прирівнюється до паперового документа.

M.E.Doc – своєчасна електронна звітність.Оптимізація часу і сил — Фото 1

M.E.Doc. Держава

Звітність до всіх державних органів

Звітність до
ДФСУ

Реєстрація ПН/РК в ЄРПН

Облік акцизного
податку

M.E.Doc. Бізнес

Обмін електронними документами з контрагентами

Звітність до
ДФСУ

Реєстрація ПН/РК в ЄРПН

Облік акцизного
податку

Прайс-лист на програму «M.E.Doc»

Стати користувачем надійної та досить простої програми стало легше з УкрЗвіт. Існує декілька варіацій модульного забезпечення. Що вам варто обрати – залежить від категорії бізнесу, системи оподаткування та ваших потреб.

Модуль M.E.DocЛокальна версіяМережева версія
M.E.Doc.Звітність для юридичних осіб на загальній системі оподаткування
рік3002 / 2802*3302 / 3102*
півріччя1855 / 1550*2050 / 1750*
квартал1150 / 925*1450 / 1200*
M.E.Doc.Звітність для юридичних осіб на єдиному податку1892 / 1642*2192 / 1942*
M.E.Doc.Звітність для фізичної особи-підприємця752 / 602*1002 / 852*
M.E.Doc.Облік ПДВ2152 / 1852*
M.E.Doc.Бізнес (Електронний документообіг)1802
M.E.Doc.Інтеграція1052
M.E.Doc.Зарплата1502
M.E.Doc.Облік акцизного податку4802 / 4502*
M.E.Doc.Корпорація3362 / 3162*3662 / 3462*
*Акція для власників КЕП КНЕДП ТОВ “Центр сертифікації ключів “Україна”

Переваги програми M.E.Doc

Звітність до всіх державних органів

01

Формування звітів на основі реєстру документів для контролюючих органів

02

Облік ПДВ (створення та реєстрація податкових накладних, автоматичне формування звітів з реєстру податкових документів)

03

Облік акцизного податку (створення та реєстрація акцизних накладних, автоматичне формування звітів з реєстру акцизних документів)

04

Створення та обмін первинними документами із застосуванням КЕП

05

Формування податкових документів на основі первинних документів

06

Облік заробітної плати та ведення кадрового обліку

Ви не витрачаєте час на черги й не завжди приємне спілкування з представниками контролюючих органів. Кількість витраченої бумаги дорівнює нулю та значно знижується ризик зробити помилку.

Медок для ФОП

У нашій країні ситуація, в якій на невеликих підприємствах всю бухгалтерію веде безпосередньо директор — цілком нормальна, адже можливість найняти окремого спеціаліста є далеко не у всіх. Іноді керівники підприємств вкладають гроші в навчальні курси, щоб розібратися з веденням фінансів. Але це теж недешеве задоволення. Програма Медок для ФОП оптимізує витрати на звітність.

01

Інтуїтивний інтерфейс програми дозволяє розібратися в ній за 15 хвилин навіть тим людям, які не люблять освоювати нові технології.

02

Бухгалтерська програма Медок для ФОП коштує всього 500 гривень. Для порівняння середня зарплата бухгалтера становить 15 000 гривень в Києві і 8 000 по регіонах, а курси бухгалтерського обліку обійдуться в суму від 4500 гривень.

03

У програмі для ФОП доступні така ж кількість функцій, що і для великого підприємства. При бажанні можна використовувати додаткові модулі Медок для розширення.

Відгуки від клієнтів