Електронний документообіг

Мінінфраструктури запроваджують е-ТТН

02 Травня 2023

Оновлення програми до версії 11.02.106
Використовуйте актуальні форми документів

EU4Digital – система, що діє в Європейському союзі та являє собою едину систему фіксування електронних товарно-транспортних накладних в просторі Україна-Європейський союз. На практиці це означатиме, що ТТН, сформовані в Україні для міжнародних перевезень, не потрібно буде конвертувати в Европейські при перетині кордону.

Заступник міністра розвитку громад Анатолій Комірний зазначив, що весь минулий рік, Мінінфраструктури працювало над синхронізацією та впровадженням е-ТТН на території України. Переслідувалось дві ключові цілі: екологічність – відсутність паперових накладних позитивно впливає на довкілля та економічний, адже вартість електронного документу на одиницю відправлення не співмірна із паперовим аналогом. Головним досягненням в Мінінфраструктури вважають те, що сама система створювалась з нуля – одразу на стандартах обміну ЕС, тому ніякого перехідного періоду не знадобиться. 

Протягом 2023 року планується запустити систему в роботу у тестовому режимі. Також нагадаємо, що акредитованим провайдером е-ТТН є сервіс ПТАХ від компанії Медок, що дозволить користувачам програми інтегрувати транспортні накладні одразу в сервіс подачі звітності.Оновлення програми до версії 11.02.106
Використовуйте актуальні форми документів