Модуль "Звітність"

 

Медок — модуль Звітність

 

M.E.Doc — унікальний програмний продукт, який призначений для ведення електронного документообігу на підприємстві. Дана програма значно спрощує роботу будь-якого підприємства. Медок має зручний інтерфейс та розширений функціонал. Сама програма складається з декількох модулів, найбільш затребуваний серед яких — модуль Звітність. Він дозволяє швидко та легко створювати, зберігати великий обсяг звітної документації підприємства та подавати необхідні документи до контролюючих органів.

 

Закінчився термін дії Звітність МЕДОК?

 

Щоб придбати модуль Звітність для програмного продукту M.E.Doc або продовжити термін дії вже існуючого модулю, можете звертатися в один з офісів «Укрзвіт». Компанія на вигідних умовах і за приємну ціну запропонує вам програмне забезпечення. При необхідності фахівці «Укрзвіт» допоможуть встановити та налаштувати саму програму Медок та модуль Звітність. При цьому оновлення шаблонів буде здійснюватися автоматично при отриманні доступу до мережі інтернет.

 

Особливості та переваги програми МЕДОК: модуль Звітність

 

Звітність — унікальний функціональний модуль, який дозволить керівникам та бухгалтерам підприємств назавжди забути про проблеми, які пов’язані з оформленням та подачею фінансової звітності в потрібні державні органи та служби. Використання даного розділу програми МЕДОК значно допоможе заощадити робочий час та направити свої сили на інші важливі завдання.

Модуль Звітність МЕДОК дозволяє за лічені секунди подавати відповідні звіти в електронному вигляді в наступні контролюючі органи:

• Державна податкова служба,

• Державна служба статистики,

• ФСС України та інші.

Функціонал МЕДОК модуль Звітність надає можливість без особливих зусиль виконувати повний цикл робіт з документацією:

• створювати, перевіряти та заповнювати документи;

• імпортувати звіти з популярних систем бухгалтерського обліку;

• швидко завіряти звіти за допомогою електронно цифрового підпису;

• відправляти звіти в зашифрованому вигляді, що гарантує максимальний рівень безпеки;

• отримувати квитанції про доставку;

• створювати власні шаблони та бланки первинної документації;

• створювати запити до контролюючих державних органів;

• щомісяця надсилати до 50 первинних документів.

Модуль Звітність має зручний календар, який допомагає контролювати процес подачі звітної документації в потрібні числа місяця. Завдяки такому помічникові звіти завжди будуть відправлені вчасно.

Серед головних переваг модуля Звітність для програми M.E.Doc можна виділити:

• Актуальні шаблони. У програмному модулі використовується більше 3 тисяч шаблонів бланків для подачі будь-яких видів фінансової звітності в різні контролюючі служби. Бланки постійно оновлюються в автоматичному режимі при внесенні найменших змін в чинне законодавство України.

• Високий ступінь надійності. Модуль електронної звітності МЕДОК використовує спеціальні алгоритми шифрування документів з ЕЦП, що гарантує максимальний захист від крадіжки сторонніми особами. Для передачі звітів використовуються сервери прямого з’єднання, що забезпечує моментальну відправку звітної документації конкретним контролюючим органам.

• Індивідуальний підхід. Модуль Звітність надає можливість індивідуально підбирати бланки, виходячи з форми власності та системи оподаткування підприємства. Завдяки «гнучкому» налаштуванню забезпечується значна економія часу, робочий процес стає більш простим та комфортним.

• Ефективна допомога в роботі з шаблонами бланків. Розробники програмного продукту M.E.Doc спеціально створили зручний автоматичний помічник, який дозволяє виключити багаторазову перевірку сформованих документів. Модуль Звітність автоматично заповнює реквізити контролюючих органів, здійснює контроль за правильністю заповнення бланків та здійснює автоматичні підрахунки необхідних фінансових показників. Завдяки цьому значно зменшується час роботи з документацією та практично до нуля скорочуються ризики накладення штрафних санкцій на підприємство через некоректне заповнення бланків.

• Чіткий контроль. Використовуючи модуль Звітність МЕДОК онлайн, можна в будь-який момент відстежувати статус документів на будь-якій стадії роботи. Це також сприяє економії часу для бухгалтерів та керівників підприємств.

 

Модуль МЕДОК Звітність: ціна

 

Компанія «Укрзвіт» пропонує придбати програмне забезпечення МЕДОК модуль Держава, Звітність або інші функціональні частини за найвигіднішими цінами. Як правило, вартість програмного продукту залежить від форми власності та системи оподаткування підприємств. Так, на модулі встановлюється різний цінник для фізичних або юридичних осіб, які є платниками ПДВ або єдиного податку. Також вартість може відрізнятися, в залежності від терміну дії модуля Звітність та типу програми (можна встановити локальну версію тільки для одного ПК або мережеву версію для отримання доступу зі всіх комп’ютерів у внутрішній мережі підприємства).

 

 

Якщо у вас виникли труднощі з тим, як завантажити модуль Звітність в МЕДОК, можете звернутися до фахівців «Укрзвіт», які допоможуть вирішити будь-які питання стосовно програми.