Не пізніше 19 січня слід сплатити ЄСВ

14 Січня 2021

Хто з ФОП може не платити ЄСВ з 2021 року
Як працює єдиний рахунок для сплати податків і зборів

Нагадуємо, що вже до 19 січня 2021 року потрібно сплатити ЄСВ на загальній системі оподаткування. Зручно подавати електронну звітність ви зможете за допомогою програм Медок і Сота, з інтеграцією і підтримкою яких компанія Укрзвіт працює вже 10 років. Крім того, в оновленні вже наявні оновлені рахунки, на які слід сплачувати всі податкові збори й оновлені форми подання звітності.

Нагадуємо, що з 1 січня 2021 року діють декілька новацій:

1. Єдиний рахунок для сплати податкових зборів. Відтепер усі платежі ви повинні відправляти на єдиний рахунок у Казначействі, приклавши документ-розшифровку – які суми за які збори ви вносите. Далі Казначейство вже самостійно розподіляє ваші кошти і займається їх маршрутизацією. Датою сплати вважається не дата надходження коштів за призначенням, а дата сплати на єдиний рахунок.

2. Також у 3 кварталі 2020 року було підвищено прожитковий мінімум і мінімальні зарплати. Тому ЄСВ за 4 квартал 2020 року, який потрібно сплачувати зараз – складає 1100 грн, що на 120 грн більше, аніж за 3 квартал. Тобто, квартальний платіж у вас складе не менш як 3300 грн.

Єдине виключення за сумою податку – для підприємців на 1 групі єдиного податку, яких звільнили від сплати ЄСВ з 1 грудня по 31 травня включно.

Хто з ФОП може не платити ЄСВ з 2021 року
Як працює єдиний рахунок для сплати податків і зборів