Не реєструються податкові накладні

24 Грудня 2019

Договір з DHL - в електронному вигляді
АКЦІЯ! FlyDoc зі знижкою

Шановні клієнти!

Дехто з Вас ще в суботу, 21 грудня помітили, що податкові накладні, відправлені на реєстрацію до Державної податкової служби, залишаються в програмі Медок в стані “Очікується доставка”.

Ситуація не змінилась ані в понеділок, 23 грудня, ані сьогодні, 24.12. Повторна відправка також не призводила до будь-яких змін в статусі відправлених документів.

Нарешті, вже по закінченні робочого дня, в надвечір’я Різдва Христового за григорианським календарем, на сайті Державної податкової служби з’явилась інформація, що електронні сервіси ДПС функціонують не в повному обсязі через проведення слідчих дій. За інформацією правоохоронних органів, високопосадовці податкової служби підозрюються у протиправному втручанні в роботу інформаційних систем ДПС з метою незаконного збагачення.

На сайті GateMon можна в реальному часі спостерігати затримки по часу реєстрації ПН на сервері ДПС. Наразі невідомі точні терміни відновлення повноційнної роботи електронних сервісів ДПС. Але податківці обіцяють, що всі відправлені ПН буде зареєстровано.

Ми, зі свого боку, зробим все, залежне від нас, аби і надалі в подібних ситуаціях ви не залишались наодинці зі своїми проблемами.

Звертайтесь до нас будь-коли, ми надамо відповідь у найкоротший термін.

Договір з DHL - в електронному вигляді
АКЦІЯ! FlyDoc зі знижкою