НОВА ФОРМА ПН/РК ПРОДОВЖЕННЯ

14 Квітня 2016

УВАГА!!! ЗОВСІМ СКОРО НА ПРАВОМ БЕРЕЗІ!
НОВІ ПН ТА СТАРТ РОБОЧОГО РЕЖИМУ СЕА РП

Ми продовжуємо серію наших публікацій і пропонуємо Вашій увазі  інформацію стосовно нової податкової накладної та додатків до неї. В цій публікації хочемо звернути Вашу увагу на наступнi питання:

  1. Додаткові поля розробника.
  2. Імпорт ПН/РК із облікових систем.
  3. Чи повинно співпадати ПІБ людини, яка склала ПН, із ПІБ людини, яка вказана в ЕЦП?

Додаткові поля розробника

Колектив розробників програми «M.E.Doc» постійно вдосконалює свій програмний продукт у відповідності з вимогами законодавства та побажаннями користувачів. Орієнтуючись на зручність роботи в програмі, розробник може вводити у форми додаткові поля.

Так, у форми ПН/РК розробником були введені наступні додаткові поля, а саме:

  • «Податкові зобов’язання»,
  • «Податковий кредит»,
  • «Кас. метод»,
  • «ЄДРПОУ покупця»,
  • «Згідно рахунку-фактури»,
  • «Вид цивільно-правового договору».

Поля «Згідно рахунку-фактури» та «Вид цивільно-правового договору» були введені розробником для зручності користувачів, які ведуть облік зв’язаних документів в розрізі договорів та рахунків-фактур.

Звертаємо вашу увагу на два важливих моменти, а саме:

  • такі поля не порушують затвердженні контролюючими органами формати, а реалізована форма повністю відповідає законодавчим актам,
  • поля розробника не роздруковуються в паперовому вигляді, не експортуються в xml (не відправляються в ДФС), не обов’язкові для заповнення, тому не підлягають коригуванню у разі невірного заповнення.  

Імпорт ПН/РК із облікових систем

Користувачам програми «M.E.Doc» надана можливість імпорту з бухгалтерських програм податкових накладних/розрахунків коригування, складених до 01.04.2016 р. за новою версією.

Детальніше про це можна прочитати у нашому матеріалі: Описи XML-структури первинних документів. Згідно цієї структури необхідно налаштувати експорт/імпорт первинних документів із програми, яка була використана для їх створення.

Також хочемо нагадати, що при імпорті ПН/РК із облікових систем дані будуть завантажуватися у відповідності до значень, які були експортовані.

Чи повинно співпадати ПІБ людини, яка склала ПН, із ПІБ людини, яка вказана в ЕЦП?

Головне питання: чи повинні збігатися ініціали і прізвище особи, яка склала податкову накладну з електронним цифровим підписом особи, якій делеговано право підпису податкових накладних при реєстрації її в ЄРПН?

Детальну відповідь на це питання можна знайти в Листі ДФС від 17.03.2016 № 5889/6/99-99-19-03-02-15.

Таким чином, невідповідність електронного цифрового підпису, яка накладається на податкову накладну при її реєстрації в ЄРПН, з ініціалами та прізвищем особи, яка склала податкову накладну, не може бути єдиною підставою для невизнання податкового кредиту за такою податковою накладною.

УВАГА!!! ЗОВСІМ СКОРО НА ПРАВОМ БЕРЕЗІ!
НОВІ ПН ТА СТАРТ РОБОЧОГО РЕЖИМУ СЕА РП