Новий електронний звіт – по заборгованості із зарплати

29 Січня 2021

Оновлення програми до версії 11.02.031
Як почати сплачувати податки на єдиний рахунок

В 2021 році Держстат значно збільшив список документів, які можливо надсилати в податкову в електронному вигляді. Зокрема, документ, що стосується заборгованості із зарплати з боку роботодавця, отримав нову форму – щомісячна форма 3 із заборгованості по оплаті праці.

Новий електронний звіт - по заборгованості із зарплати — Фото 1

Подавати форму 3 потрібно щомісяця, за січень 2021 року її слід передати в цифровому вигляді або паперовому до 8 лютого.

Що робити підприємству, якщо в нього немає заборгованості перед співробітниками? Також подавати звітнсть. Це новація 2021 року – згідно Розділу 1 “Інформація про відсутність заборгованості із оплати праці” наявний такий момент – “На підприємстві (установі, організації) відсутня заборгованість з виплати заробітної плати та з виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю (якщо у графі 1 є позначка “V “, то звіт далі не заповнюється)“.

Новий електронний звіт - по заборгованості із зарплати — Фото 2

Окрім інформації із заборгованості, в документ також необхідно внести дані по сумах, вже виплачених співробітникам, кількість співробітників на зарплаті, відомості про виплату допомоги з тимчасової втрати працездатності. Крім того, якщо виплати зменшились або збільшились на 25% і більше (менше), то потрібно у довільній формі пояснити, чому така ситуація склалася.

Нагадаємо, що ви можете надавати звітність за формою 3 за допомогою Медок – всі актуальні форми вже внесено в програму і з вашого боку потрібно лише заповнити поля, підписати форму КЕП і відправити звіт у пару кліків.

Оновлення програми до версії 11.02.031
Як почати сплачувати податки на єдиний рахунок