Електронний документообіг

Новий функціонал M.E.Doc – посилання на документ

19 Вересня 2019

Спрощення звітності з ЄСВ і ПДФО
Оновлення програми до версії 11.01.021

Новий функціонал M.E.Doc - посилання на документ — Фото 1

Програма M.E.Doc вдосконалюється і додає нові функції кожен місяць. Їх місія – перевести увесь документообіг в електронний вигляд. Це дозволить зробити з одного боку – життя бухгалтера простіше, з другого – власника бізнесу. З новим оновленням, M.E.Doc вирішує ще одне питання і спрощує обмін документами всередині компанії і з контрагентами.

Однією зі складностей в електронному документообігу між компаніями є відсутність необхідного софту у всіх сторін угоди. Якщо у вашої компанії встановлений M.E.Doc , а у ФОП, з яким відбувається угода ні – ви маєте роздрукувати документи та відправити їх поштою або кур’єром. Але ж це протирічить логіці електронного документообігу. Тому з оновленням 11.01.019 M.E.Doc вводить посилання на документи. Новий функціонал дозволяє відправити посилання контрагентові або вашому співробітнику “в полі” посилання на сформований документ і підписати його навіть у тому випадку, якщо в підписанта не встановлено програмне забезпечення M.E.Doc.

Як працює посилання на документ?

Функціонал працює максимально просто. Після формування документу і його перевірки – ви надсилаєте документ в автоматичному або ручному режимі підписантові. На його пошту надходить посилання. І після ознайомлення, за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) – документ підписується безпосередньо у спеціально створеній веб-версії M.E.Doc. Додатково встановлювати програмне забезпечення потреби немає.

Є два способи відправки документів:

  • В автоматичному режимі. Для цього потрібно увімкнути відповідну функцію в Картці контрагента — Контактні дані.
  • В ручному режимі. Для цього необхідно натиснути кнопку Відправити посилання на документ в меню Наступні дії.

Новый функціонал дозволяє не лише економити кошти на папір-принтер-кур’єра, але й істотно прискорює документо- і фінансовий обіг між компаніями.

Важливо. Для роботи з новими функціями – не забувайтесь оновлювати програмне забезпечення до останньої випущеної версії.

Спрощення звітності з ЄСВ і ПДФО
Оновлення програми до версії 11.01.021