Новий офіс Київ правий берег

Новий офіс компанії «Укрзвiт»

комфорт для бухгалтерів та підприємців Києва

 

  Літо – пора затишшя в діловій сфері. Але тільки не для бухгалтерів і фінансистів: звітність, декларації та податкові платежі не залежать від пори року. І тому в червні 2016 року для зручності працівників фінансової сфери в Києві відкрився новий офіс компанії «Укрзвiт». Тепер всі, хто вже працює або тільки планує почати роботу з програмою електронного документообігу M.E.doc, можуть вирішити всі організаційні та фінансові питання з цим програмним комплексом в найкоротший термін.

 

  Ультрасучасний офіс знаходиться в самому центрі міста за адресою: м Київ, вул. Лєскова, 3А (поруч з Державною податковою інспекцією Печерського району). Це перший офіс компанії на правому березі столиці, недалеко від станції метро «Печерська». Тут вас чекають висока якість сервісу і новий підхід до сервісу. Менеджери з обслуговування клієнтів нададуть допомогу в придбанні програмного комплексу M.E.doc як в повному комплекті, так і з необхідними для кожного клієнта модулями. Також тут можна протестувати і придбати антивірусну програму «Панда», розробку «Аверс Бухгалтерія», програму «Сота» і найпопулярніший серед бухгалтерів програмний комплекс «1С:Підприємство».

 

  Електронна черга допоможе істотно скоротити час очікування вирішення ваших питань. Тепер клієнтам компанії не потрібно витрачати кілька годин часу, щоб потрапити до свого менеджера. Електронна черга – незамінна річ для співробітників фінансової сфери, які цінують кожну хвилину свого часу.

 

  Для зручності відвідувачів у новому офісі компанії «Укрзвiт» є комп'ютери для навчання роботі в програмних комплексах і набору звітів. Комфортно провести час допоможе куточок очікування з диванами і безкоштовним wi-fi. В офісі також працює невелика кав'ярня, в якій варять запашну каву і готують смачні десерти.

 

  Дізнатися докладніше про роботу нового офісу «Укрзвiт» можливо за телефоном-

 

(044) 228-13-73.