Обнародування законів – віртуально, а не в газеті

18 Листопада 2019

Windows XP більше не підтримується
Стан розрахунків з бюджетом

Величезна кількість процесів в нашій країні не те, що морально застарілі, але нагадують доісторичні часи. Поки всі навкруги говорять про диджіталізацію та країну в смартфоні – задля отримання якоїсь довідки про прописку неохідно виконати романтичний круїз між трьома держустановами від віконця 12 до кабінету 326. Заповнити бланк АБВ-134 для отримання бланку 431-ВБА.

Засновник Монобанку Дмитро Дубілет, що став нещодавно міністром Кабінету Міністрів, пропонує спростити одну з ключових для країни процедуру – набуття законами чинності. Можливо, ви не стикались із цим, але сьогодні для того, аби закон “набув чинності” – він має бути опублікований в газеті Урядовий кур’єр. Так от, було в нас в країні пара ситуацій, коли цим маніпулювали – відкладали публікації того чим іншого закону для завершення справ.

Дубілет же пропонує перевести публікації на сайт органів виконавчої влади. Це дозволить вводити закони в дію швидше і не дублювати функції. Так, зараз вони публікуються і в газеті і на сайті. Але за умови публікації їх на сайті – такий застарілий інструмент, як паперова газета буде вже непотрібна, що дозволить зекономити на її випуску і спростити процедуру публікації законів.

Windows XP більше не підтримується
Стан розрахунків з бюджетом