Оновилися реквізити для сплати ЄСВ із січня

28 Грудня 2020

31 грудня не працюватимуть сервіси ДПС
Які суми можна не враховувати у звіті з доходів для ФОП ФЛП 1-3 груп

Як і було анонсовано раніше, з 1-го січня відкриваються нові рахунки для сплати ЄСВ для підприємців на всіх групах оподаткування. Що важливо – при сплаті ЄСВ на старі рахунки – спеціально чи помилково – кошти повертатимуться платникам як нез’ясовані нарахування, при цьому не нараховуватимуться на потрібні рахунки навіть із заявою-коригуванням. Тобто, ви можете просто втратити свої кошти на 20 днів при відправці їх на невірні реквізити.

Нові небюджетні рахунки починатимуться з 3556 і відкриваються на вм’я територіальних органів ДПС. Нових рахунків більш як 40, тому ми залишимо посилання на сайт податкової з повним їх переліком.

Також важливе уточнення для тих, хто робить все в останню мить. Бюджетні платежі приймаються на старі рахунки – лише до кінця дня 30 грудня 2020 року. Після цього, 31 грудня проходять і враховуються лише внутрішні платежі – між Нацбанком, Податковою й іншими державними органами. Ваш платіж за 2020 рік, 31.12 вже не приймуть і сума повернеться на рахунок протягом 20-40 днів, а податок лишиться несплаченим.

Також варто пам’ятати, що рахунки, як ми навели вище – будуть єдиними не лише для сплати ЄСВ, але й для іншх податків, враховуючи податок на прибуток. Об’єднання рахунків вібьулося після прийняття закону 17.07 про ліквідацію районів і в цілому, робить життя бухгалтера простішим.

Головне пам’ятайте – аби спростити собі життя, не забути вчасно подати звіт або оперативно його заповнити, відправити до ДПС і сплатити всі рахунки – ми рекомендуємо використовувати сервіси Медок і Сота, які ідеально підходять для малих та середніх бізнесів

31 грудня не працюватимуть сервіси ДПС
Які суми можна не враховувати у звіті з доходів для ФОП ФЛП 1-3 груп