Оновлення платформи M.E.Doc

09 Січня 2020

ФОП заборонили витрачати кошти зі своїх рахунків
Безкоштовне тестування програмного РРО запущено

Покрокова підготовка до переходу на нову версію M.E.Doc

Важливо! Перед тим, як почати завантажувати нове оновлення, ознайомтеся з правилами, це важливо.

Перший крок

Важливо! Під час встановлення оновлення буде виконано перевірку на наявність встановлених необхідних компонентів операційної системи (.Net Framework 4.8 та Visual C++ 2017).

У випадку, якщо хоча б один із цих компонентів відсутній, автоматично, з офіційних ресурсів Microsoft, буде виконано завантаження та встановлення компоненту Microsoft .Net Framework 4.8, а також пакету Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable, який містить Visual C++ 2017.

Для успішного встановлення компонентів необхідно забезпечити доступ до ресурсів Microsoft:

https://aka.ms

https://download.visualstudio.microsoft.com

Або ж виконати завантаження інсталяційних дистрибутивів Microsoft .Net Framework 4.8 та Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable у ручному режимі.

Зверніть увагу! Завантаження та встановлення Microsoft .Net Framework 4.8 може тривати деякий час.

Для коректної роботи 64-розрядних операційних систем необхідне встановлення х86 та х64 версії Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable.

При відсутності у користувача необхідних прав на встановлення додаткових компонентів або увімкненого контролю облікових записів користувачів (UAC), операційною системою буде виконано запит на підвищення привілеїв для продовження інсталяції.

УВАГА! Для застосування встановлених компонентів та подальшої успішної роботи необхідно виконати перезавантаження системи.

Другий крок

1. Після завершення оновлення файли для встановлення Microsoft .Net Framework 4.8 та Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable будуть знаходитись у папці Install\Redist кореневого каталогу програми M.E.Doc.

Оновлення платформи M.E.Doc — Фото 1

2. При використанні мережевого варіанту роботи, для клієнтських станцій, завантаження інсталяційних файлів Microsoft .Net Framework 4.8 та Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable буде здійснюватися з папки Install\Redist каталогу серверної частини, з подальшим виконанням встановлення.

Зверніть увагу! Для мережевого варіанту програми, автоматичне встановлення Microsoft .Net Framework 4.8 та Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable, за допомогою Планувальника завдань, буде виконано тільки за наявності необхідних прав у користувача, від імені якого запущена служба ZvitGrp.

За замовчуванням користувач Network Service не має таких привілеїв. Після виконання оновлення програми подбайте про встановлення зазначених компонентів у ручному режимі з каталогу Install\Redist серверної частини.

Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL)

Реалізовано новий модуль Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL), що призначений для підприємств, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).

Оновлення платформи M.E.Doc — Фото 2

Модуль надає можливість формувати фінансову звітність за МСФЗ на основі таксономії разом із звітом аудитора в єдиному електронному форматі, визначеному Міністерством фінансів України.

Зверніть увагу! У даному оновленні надається попередня версія модуля, що містить базові функції зі створення звітності за МСФЗ та надає можливість ознайомитися з особливостями формування звітності у форматі iXBRL. Функціонал модуля буде вдосконалюватися та розширюватися у наступних оновленнях програми.

Модуль побудований у вигляді таблиці-реєстру, окремий рядок якої відображає коротку інформацію про кожен документ. Таблиця умовно розділена на дві частини. Перша частина містить інформацію про сформовані документи пакету у форматі xml, друга частина – інформацію про сконвертований звіт у форматі iXBRL.

Оновлення платформи M.E.Doc — Фото 3

Модуль забезпечує здійснення операцій зі створення та конвертації фінансової звітності за МСФЗ. Реалізовано новий комплект підписів для форм звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).

Оновлення платформи M.E.Doc — Фото 4

Згідно з Законом №294-IX від 14.11.2019 р. «Про Державний бюджет України на 2020 р.» оновлені дані розміру мінімальних (з 01.01.2020 – 4723 грн) та максимальних (з 01.01.2020 – 70845 грн) показників заробітної плати, які використовуються при розрахунку сплати ЄСВ, починаючи із звітів за січень 2020 року. Норми починають діяти тільки для звітів з 01.01.2020 р.

Оптимізовано процес завантаження шаблонів первинних документів із Глобального реєстру шаблонів при отриманні первинних документів, що створені на основі опублікованих шаблонів.

Додано нові форми, оновлено довідники, реалізовані додаткові можливості експорту та імпорту даних.

ФОП заборонили витрачати кошти зі своїх рахунків
Безкоштовне тестування програмного РРО запущено