Оновлення програми до версії 11.01.007

23 Травня 2019

Оновлення програми до версії 11.01.008
Оновлення програми M.E.Doc до версії 11.01.006

Додано новий модуль РРО. Модуль містить розділи: Реєстр документів РРО та Довідники.

Розділ Реєстр документів РРО призначений для створення, редагування та збереження документів щодо РРО, з метою їх реєстрації в ДФС. Також у розділі зберігатимуться документи щодо РРО, отримані від ДФС.

Опрацювання документів здійснюється згідно з порядком, що затверджений наказом Міністерства фінансів України від 13.02.2019 р. № 64 «Про затвердження порядків ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій», та порядками, що затверджені наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 р. № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій» (у редакції від 01.10.2018 р.).

Додано новий довідник користувача Довідник моделей РРО з можливістю редагування та додавання записів. Довідник призначений для зберігання інформації щодо переліку моделей реєстраторів розрахункових операцій, які використовуються у господарських одиницях користувача. Довідник заповнюється користувачем та підключений до довідника Перелік РРО.

В Довідки державних органів — Інформаційна довідка додано новий розділ Створити — Довідку про РРО. Розділ призначений для створення запитів та отримання інформації з реєстру екземплярів РРО та/або з реєстру центрів сервісного обслуговування РРО.

Також додано фільтр для вибору розділу інформаційної довідки: при виборі певного розділу у реєстрі модуля відображатимуться запити та витяги, що належать лише обраному розділу.

Перейти до завантаження оновлення

Оновлення програми до версії 11.01.008
Оновлення програми M.E.Doc до версії 11.01.006