Оновлення програми до версії 11.01.011

03 Липня 2019

Оновлення програми до версії 11.01.012
Нові форми звітності до Казначейства

В Реєстрі первинних документів під час групової перевірки ПН/РК реалізовано відображення детальної інформації щодо документів, у яких виявлено розбіжності у реквізитах контрагентів з ЄДК. Внесено відповідні зміни у шаблони первинних документів.

Для зручності користувачів у модулі Облік ПДВ додано можливість здійснення звірки документів з Єдиним реєстром податкових накладних. Перевірка виконується за допомогою розділу Звірка документів з ЄРПН. Звірку документів з ЄРПН також можливо виконати у модулі Первинні документи.

В модулі Облік акцизного податку додано нові розділи Реєстр ліцензій (пальне) та Реєстр акцизних документів (спирт етиловий). Назву розділу Реєстр акцизних документів змінено на Реєстр акцизних документів (пальне). У розділі додано можливість створювати Заяву про реєстрацію платника акцизного податку. Для зручності платників акцизного податку додано розділ Довідники. При виборі розділу здійснюється перехід до розділу програми Довідники — Загальні — Акциз. Довідники розділу підключені у формах акцизних документів та призначені полегшити і прискорити заповнення відповідних форм.

В Реєстрі документів РРО реалізовано контроль відповідності імені підписанта, що вказаний у документі, та імені у сертифікаті, яким підписується документ. Для здійснення контроля необхідно встановити опцію Перевіряти ПІБ відповідальної особи у документі з ПІБ сертифікату — РРО у модулі Адміністрування — Параметри системи — Документообіг. Оновлено відповідні довідники.

Доопрацьовано СОМ-метод CertToCache. Реалізовано можливість роботи з захищеними носіями (токенами).

В модулі Зарплата оновлено довідник Індекс споживчих цін за травень 2019 р. — 100,7 %. У розділ Види оплат — Нарахування — Компенсаційні нарахування додано вид оплати Простій з ініціативи роботодавця 2019.

Додано можливість запуску/зупинки Сервісу універсальної автоматичної обробки документів обраного підприємства. По натисканню кнопки зупинки можна обрати: зупинити обробку у поточному підприємстві або ж у всіх підприємствах. Реалізовано можливість додавання підприємств у роботу без зупинки автоматичної обробки документів у інших підприємствах.

Для клієнтських станцій у клієнт-серверному режимі роботи реалізовано паралельну роботу з токенами, підключеними як до самого фізичного серверу, так і до ПК клієнтської станції.

При використанні RDP-підключень налаштовано можливість одночасно використовувати токени, які підключені до клієнтського ПК, та токени, що фізично підключені до віддаленого серверу (термінального серверу).

Важливо! Для роботи у RDP-режимі та підключенні токенів до клієнтського ПК необхідно увімкнути підтримку “смарт-карт” у налаштуваннях підключення до віддаленого робочого столу.

Оновлення програми до версії 11.01.011 — Фото 1

Для токенів, підключених безпосередньо до віддаленого серверу (термінального серверу), важливою умовою є налаштування доступу до USB-порту, в який буде підключено апаратний носій. Зверніть увагу, для роботи Сервісу універсальної автоматичної обробки токени мають бути підключені виключно до серверної частини, на якій запущено сервіс!

Перейти до завантаження оновлення

Оновлення програми до версії 11.01.012
Нові форми звітності до Казначейства