Оновлення програми до версії 11.02.010

22 Травня 2020

Оновлення програми до версії 11.02.011
Оновлення програми до версії 11.02.009

Шановні клієнти!

Відтепер Ви маєте змогу отримувати консультації від нас безпосередньо з програми Медок. Для отримання онлайн консультації натисніть кнопку на панелі інструментів, або скористайтеся клавішею F12.

Оновлення програми до версії 11.02.010 — Фото 1

Зверніть увагу! Щоб мати можливість скористатися допомогою наших спеціалістів з онлайн підтримки, переконайтеся у наявності доступу до web-ресурсу chat.medoc.ua, IP адреса: 212.90.165.233, порт: 443.

В Реєстрі первинних документів налаштовано відбір документів, що мають статус Відправлено контрагенту, за допомогою панелі Фільтр. Також, налаштовано роботу фільтру панелі інструментів при відборі документів за певний місяць.

Для Шаблонів первинних документів розширено можливість роботи з полями графічного відображення підписів та печаток на документах. У Конструкторі шаблонів для шаблонів первинних документів додано нові налаштування. У області Структура шаблона додано команду Додати графічне поле. На виконання команди у список полів шаблона (блок Користувацькі зображення) додається нове графічне поле IMGFIELD<номер поля>.

Для поля налаштовуються властивості:

• Тип – тип графічного відображення, яке буде знаходитися у полі: Підпис або Печатка;

• Сторона – обирається сторона, графічне відображення підпису/печатки якої буде знаходитися у полі: Відправник або Отримувач (для багатостороннього обміну значення обирається з фіксованого списку, у відповідності до кількості сторін обміну: Відправник, Отримувач 1, … Отримувач n);

• Номер підпису – номер підпису сторони, графічне відображення якого буде знаходитися у полі (вводиться значення від 1 до 10). У первинному документі зображення підписів/печаток будуть відображатися згідно з налаштуваннями графічних полів.

Відкориговано процедуру перевірки правильності налаштування параметрів підключення до сервера вихідної пошти, що здійснюється по натисканню кнопки Перевірити з’єднання в розділі Адміністрування – Параметри системи – Електронна пошта.

В розділі Адміністрування – Сертифікати:

1. Реалізовано можливість перегляду детальної інформації щодо ключів, які збережені на токені. Для перегляду детальної інформації у розділі Встановлені сертифікати виконайте команду головного меню Файл – Захищений носій (Token) – Встановлені носії. У вікні Встановлені носії натисніть два рази лівою кнопкою миші на назві носія, або оберіть назву токена та натисніть кнопку на панелі інструментів вікна.

2. Реалізовано автоматичне визначення типу сертифікатів, виданих на основі ID-картки, у випадку, коли в сертифікаті явно не вказано його тип. При завантаженні у програму, якщо сертифікат містить дані про ПІБ власника, за замовчуванням встановлюється тип «Директор», якщо ПІБ відсутні – тип «Печатка». Додано можливість змінювати тип сертифікатів, що видані на основі ID-картки, у розділі Встановлені сертифікати за допомогою команди головного меню Сервіс – Змінити тип сертифіката.

Реалізовано підтримку роботи з мережевим криптомодулем «Гряда-301».

Даний пристрій надає можливість зберігання та одночасного використання значної кількості ЕП, доступ користувачів до нього здійснюється через локальну мережу. Криптомодуль буде корисним для підприємств, що мають велику кількість співробітників, відповідальних осіб, які застосовують у роботі з програмою ЕП на захищених носіях. Для успішного використання криптомодуля у програмі, необхідно забезпечити наявність доступу до IP адреси, яка буде присвоєна пристрою, та портів підключення до точок доступу (слотів) із згенерованими секретними ключами. Після надання доступу до мережевої IP адреси криптомодуля «Гряда-301» програма M.E.Doc автоматично визначить точки доступу та налаштує роботу з ними. Виконання операцій підписання, прийому пошти, генерування секретних ключів з використанням «Гряда-301» аналогічне здійсненню цих операцій при роботі з захищеними носіями. У вікні підписання, при встановленні опції Використовувати захищений носій та виборі необхідного сертифіката, програма автоматично визначить секретний ключ на криптомодулі «Гряда-301» та виконає запит паролів «Носія» та «Ключа».

В модулі Зарплата:

1. Оновлено довідник Індекс споживчих цін за квітень 2020 р. – 100,8 %.

2. Оновлено довідник Причини лікарняного – додано причину непрацездатності 11 – «Ізоляція від COVID-19».

Для видів оплат Чорнобильська відпустка та Чорнобильська додаткова відпустка I-II категорії додано параметри:

− Визначення необхідності розрахунку по даному виду оплати ПДФО окремо;

− Визначення необхідності розрахунку по даному виду оплати ЄСВ окремо.

Для розрахунку Чорнобильської відпустки з вирахуванням податків необхідно встановити відмітки у вказаних параметрах та створити шаблон документа для розділу Реєстр документів.

Оновлено довідник Податкові інспекції (довідник територіальних органів ДПС). Довідник підключений у Картці підприємства – розділ Підприємство – група Контролюючий орган – поле Назва. Будь ласка, перевірте дані у цих полях. Якщо дані змінились, відкрийте звіти та оновіть поля (F5).

На виконання наказу Міністерства фінансів України від 05.05.2020 року № 191 «Про затвердження змін до бюджетної класифікації» внесено зміни у довідники:

• Коди відомчої класифікації видатків (КВК);

• Класифікація доходів бюджету.

Згідно з Законом України від 14.01.2020 року № 436-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» та Законом України від 13.04.2020 року № 553-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» доповнено довідник Коди програмної класифікації видатків (КПКВ).

Реалізовано можливість надсилати запити та отримувати витяги у розділі Довідки державних органів – Інформаційна довідка – Створити – Іншу довідку (подання за потреби):

• J/F1391501 Запит на отримання інформації щодо відповідальних осіб платника податку, яким делеговано право підпису електронних документів

• J/F1491501 Витяг на запит щодо відповідальних осіб платника податку, яким делеговано право підпису електронних документів

Для форми ФСС України C1100101 Заява-розрахунок додано можливість вказувати причину непрацездатності 11 – «Ізоляція від COVID-19».

Оновлено контролі для:

• Звітність державних підприємств – Фінансові плани та звіти про їх виконання, фінансова та статистична звітність, форми фінансового моніторингу, спеціальна звітність, аналітична звітність державних підприємств

• Міністерство оборони України – Фінансова, статистична, планова звітність та форми моніторингу діяльності державних підприємств

• Фінансова, статистична, бюджетна та спеціальна звітність для підприємств, що звітують до Київської міської державної адміністрації

Перейти до завантаження оновлення

Оновлення програми до версії 11.02.011
Оновлення програми до версії 11.02.009