Оновлення програми до версії 11.02.032

01 Березня 2021

5 років знадобиться для повного переходу на електронні трудові книжки
26 лютого - останній день для списання боргів з ЄСВ

Згідно з наказом Міністерства фінансів України №734 від 02.12.2020 р. «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» затверджено нову форму Податкової накладної та Розрахунку коригування. Нові форми застосовуються з 1 березня 2021 р.

• J/F1201011 Податкова накладна;

• J/F1201111 Додаток №1 до податкової накладної;

• J/F1201211 Додаток №2 до податкової накладної. Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної.

На виконання наказу Міністерства фінансів України №729 від 27.11.2020 р. «Про затвердження форм заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового» додано нові форми акцизних документів:

• J/F1203202 Акцизна накладна форми «П»;

• J/F1203402 Акцизна накладна форми «C»;

• J/F1203302 Розрахунок коригування акцизної накладної форми «П»;

• J/F1203502 Розрахунок коригування акцизної накладної форми «C»;

• J/F0210903 Заявка на поповнення (коригування) залишку пального;

• J/F0209902 Заявка на поповнення (коригування) залишку спирту етилового.

Додано нові довідники:

• Коди операцій (пальне);

• Напрям використання пального.

Довідники підключено до нових версій форм Акцизна накладна форми «П» (J/F1203202), Розрахунок коригування акцизної накладної форми «П» (J/F1203302).

• Коди операцій (спирт етиловий);

• Напрям використання спирту етилового.

Довідники підключено до нових версій форм Акцизна накладна форми «С» (J/F1203402), Розрахунок коригування акцизної накладної форми «С» (J/F1203502).

• Умови оподаткування пального.

Довідник підключено до нових версій форм Акцизна накладна форми «П» (J/F1203202).

• Умови оподаткування спирту етилового.

Довідник підключено до нових версій форм Акцизна накладна форми «С» (J/F1203402).

Додано новий довідник Код ознаки джерела податкового номера. Довідник підключено до нових версій форм ПН/РК та АН/РК до АН.

В Реєстрі податкових документів реалізовано можливість розрахунку податкових зобов’язань при створенні Додатка 2 на основі зведеної Податкової накладної за допомогою функції Створити на основі – Додаток 2 на основі ПН.

У вікні Створити Додаток 2 на основі ПН додано опцію Додаток 2 до зведеної ПН. Якщо опцію встановлено, стають доступними поля: %, Розрахунок податкових зобов’язань зведеної ПН та %, Розрахунок податкових зобов’язань в Додатку 2. Для формування РК необхідно ввести значення в цих полях та натиснути ОК. У створеному РК автоматично розраховуються та заповнюються графи 13 та 14 розділу Б, де рядком зі знаком «-» зазначаються показники граф, які підлягають коригуванню, наступним рядком зазначаються виправлені показники.

Налаштовано експорт у Еxcel даних таблиці реєстру, відібраних за допомогою фільтра на панелі інструментів.

Реалізовано можливість:

• створення ПН та РК нових 11-х версій за допомогою команди Створити у головному та контекстному меню, а також за допомогою кнопки на панелі інструментів;

• створення виданої ПН нової 11-ї версії на основі отриманої ПН (у тому числі на основі ПН попередніх версій) по виконанню операції Створити на основі – Створити видану ПН на основі отриманої;

• створення РК нової 11-ї версії на основі ПН (у тому числі на основі ПН попередніх версій) по виконанню операції Створити на основі – Створити Дод.2 на основі ПН;

• створення зведеної виданої ПН нової 11-ї версії на основі отриманих ПН (у тому числі на основі отриманих ПН попередніх версій) по виконанню операції Створити на основі;

• перенесення діапазону значень лічильників номерів у періодах для ПН/РК нових 11-х версій із ПН/РК попередніх версій. За замовчуванням встановлюється мінімальне значення із визначеного діапазону. Діапазон номерів у періоді налаштовується у вікні відкритого бланка по команді Файл – Властивості на вкладці Додатково.

Реалізовано можливість універсального імпорту ПН/РК нової 11-ї версії.

Оновлено налаштування конвертації ранніх версій ПН/РК у нову 11-ту версію при виконанні імпорту.

Перетворення форм документів у 11-ту версію при імпорті 8-х, 9-х та 10-х версій ПН/РК виконується автоматично.

Реалізовано можливість експорту та імпорту ПН/РК нової 11-ї версії у форматі DBF.

Оновлено структуру імпорту у форматах XML та DBF для ПН/РК нової 11-ї версії. Опис нової структури імпорту у форматах XML та DBF можна завантажити за посиланням.

Додано системні шаблони універсального імпорту нових форм ПН/РК із Excel та DBF.

У каталог «…\help\Стандартні шаблони для ун.імпорту ПН, дод.2» додано еталонні файли для імпорту у форматі xlsx і dbf.

В модулі Облік ПДВ:

• Реалізовано створення Додатка №1 до податкової накладної нової 11-ї версії на основі ПН нової версії (J/F1201011) та/або ПН попередньої версії (J/F1201010) за допомогою команди головного меню Файл – Відкрити список додатків – Додати на вкладці Видані.

• Реалізовано можливість здійснення звірки документів ПН/РК нової 11-ї версії.

Звірку документів з ЄРПН також можливо виконати у модулі Первинні документи – Реєстр податкових документів.

В Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних:

1. Додано перенесення значення поля Код пільги із реєстрів філій у відповідне поле реєстру головного підприємства при виконанні імпорту рядків за допомогою команди головного меню Правка – Імпортувати рядки з підзвітних.

2. Для консолідованого реєстру реалізовано можливість збереження значень колонок Філія та ЄДРПОУ при експорті реєстру у форматі Excel за допомогою команди головного меню Файл – Експорт – Універсальний експорт.

Зверніть увагу! У версії 11.02.032 завершується впровадження Реєстру електронних документів.

Отримання, створення та робота з первинними електронними документами (актами, рахунками, універсальними документами тощо), починаючи з версії 11.02.032, буде здійснюватися лише у модулі Реєстр електронних документів.

У модулі Реєстр податкових документів можливо створювати, переглядати та опрацьовувати виключно документи: Податкова накладна та Розрахунок коригування.

Також звертаємо увагу, що первинні документи, створені на основі ПН/РК (за допомогою функції Створити на основі), будуть доступні у модулі Реєстр електронних документів.

Оновлення програми до версії 11.02.032 — Фото 1

В Реєстрі електронних документів реалізовано створення ПН нової 11-ї версії за допомогою функцій Створити на основі:

• Створити Податкову накладну на основі Акту;

• Створити Акт та Податкову накладну на основі Рахунка;

• Створити Видаткову накладну та Податкову накладну на основі Рахунка;

• Створити Податкову накладну на основі Рахунка;

• Створити Податкову накладну на основі Видаткової накладної.

В Реєстрі акцизних документів (пальне) / Реєстр акцизних документів (спирт етиловий) реалізовано можливість:

• створення нових версій Акцизних накладних та Розрахунків коригування акцизних накладних за допомогою функції Створити;

• реєстрації першого примірника Розрахунків коригування акцизних накладних форми «П» (J/F1203302) та Розрахунків коригування акцизних накладних форми «С» (J/F1203502) з кодом виду коригувань «6» особою, що реалізує пальне або спирт етиловий;

• створення нових версій Акцизних накладних (у тому числі на основі АН попередніх версій) за допомогою функції Створити на основі – Створити видану АН на основі отриманої;

• створення Розрахунків коригування акцизних накладних нової версії на основі Акцизних накладних (у тому числі на основі АН попередніх версій) по виконанню операції Створити на основі – Розрахунок коригування;

• створення нових версій Акцизних накладних та Розрахунків коригування акцизних накладних за допомогою функції Створити на основі – Примірник 2;

• перенесення діапазону значень лічильників номерів у періодах для АН/РК до АН нових версій із АН/РК до АН попередніх версій. За замовчуванням встановлюється мінімальне значення із визначеного діапазону; діапазон номерів у періоді налаштовується у вікні відкритого бланка по команді Файл – Властивості на вкладці Додатково;

• реалізовано автоматичну конвертацію попередніх версій АН/РК до АН у нову версію при імпорті або копіюванні АН/РК попередніх версій.

Реалізовано можливість здійснення звірки документів АН/РК до АН нової версії.

Реалізовано можливість універсального імпорту АН/РК до АН нової версії.

Додано системні шаблони універсального імпорту нових форм АН/РК до АН із Excel та DBF.

У каталог «…help\Стандартні шаблони для ун. імпорту АН, РК» додано еталонні файли для імпорту у форматі xlsx і dbf.

Додано можливість переглядати інформацію у розрізі акцизних складів про відправлені (створені) Довідки:

• «Довідка про розпорядника акцизного складу пального …» (J/F0210301);

• «Довідка про витратоміри-лічильники обсягу виробленого спирту етилового та/або обсягу виробленої продукції» (J/F0210601);

• «Довідка про зведені за добу підсумкові облікові дані …» (J/F0210401, J/F0210701).

На панелі Фільтр додано поле Уніфікований номер АС. У полі можна обрати номер АС із підключеного довідника Господарські одиниці/Акцизні склади або ввести номер вручну.

В модулі Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL):

1. Реалізовано можливість відбору отриманих пакетів звітності, що були створені аудитором. На панелі Фільтр у області Напрямок додано значення Від аудитора.

2. Додано можливість копіювання пакетів звітів, що були отримані аудитором від контрагентів. Скопійовані звіти доступні для редагування.

За наявності ліцензії Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL) – Аудитор (повна) реалізовано можливість копіювання звітів, що були створені з ЄДРПОУ клієнтів-суб’єктів господарювання.

Для пакетів Загальна таксономія 220_320 та Таксономія для страховиків 220_320 додані нові форми проміжної звітності, початок дії – з 01.01.2019 р., період подання – Півріччя та 9 Місяців:

• для пакета Х:

– Х3200101 Проміжний Звіт про сукупний дохід, прибуток або збиток, за характером витрат;

– Х4200101 Проміжний Звіт про сукупний дохід, компоненти іншого сукупного доходу, відображені до оподаткування;

– Х4100101 Проміжний Звіт про сукупний дохід, компоненти іншого сукупного доходу, відображені після оподаткування.

• для пакета Y:

– Y3200101 Проміжний Звіт про сукупний дохід, прибуток або збиток, за характером витрат;

– Y4200101 Проміжний Звіт про сукупний дохід, компоненти іншого сукупного доходу, відображені до оподаткування;

– Y4100101 Проміжний Звіт про сукупний дохід, компоненти іншого сукупного доходу, відображені після оподаткування.

В розділі Звітність НФУ до НБУ оновлено форми:

• IR400001 Дані про показники діяльності зі страхування;

• IR120001 Дані про набуття у власність/проведення дооцінки нерухомого майна;

• IR770001 Дані про основні засоби;

• IR101001 Дані про структуру активів, їх обтяжень, дотримання нормативу платоспроможності та достатності капіталу, нормативу ризиковості операцій та нормативу якості активів;

• IR200001 Дані про доходи та витрати страховика;

• IR600001 Дані про операції перестрахування;

• IR110001 Дані про структуру активів, дотримання нормативу платоспроможності та достатності капіталу, нормативу ризиковості операцій, нормативу якості активів;

• FM2HX001 Інформація з питань управління ризиками у сфері фінансового моніторингу.

Оновлено контролі у формах:

• IR101001 Дані про структуру активів, їх обтяжень, дотримання нормативу платоспроможності та достатності капіталу, нормативу ризиковості операцій та нормативу якості активів;

• IR110001 Дані про структуру активів, дотримання нормативу платоспроможності та достатності капіталу, нормативу ризиковості операцій, нормативу якості активів;

• CR900001 Дані щодо здійснення кредитними спілками операцій із внесками (вкладами) членів кредитної спілки на депозитні рахунки;

• CR200001 Дані про фінансову діяльність кредитної спілки;

• CR500001 Дані для розрахунку необхідної суми резерву забезпечення покриття витрат від неповернених позичок;

• IR200001 Дані про доходи та витрати страховика;

• IR400001 Дані про показники діяльності зі страхування.

У розділі Довідники – Загальні довідники – НБУ оновлено довідник Питання щодо управління ризиками у сфері фінансового моніторингу F100.

В розділі Банківський модуль розширено можливості автоматичної обробки документів. У розділі Налаштування на вкладці Підписання та відправка додано опцію Інкасові доручення, якщо опцію встановлено здійснюватиметься автоматична обробка документів:

1) автоматичне отримання документів:

• J1720101 Інкасове доручення (розпорядження);

• J1720201 Лист про відкликання інкасового доручення (розпорядження) та автоматичне отримання квитанцій для документів;

• J1620101 Повідомлення з інформацією про стан виконання інкасового доручення (розпорядження);

• J1620301 Квитанція про отримання інкасового доручення (розпорядження)/листа про відкликання інкасового доручення (розпорядження);

• J1620201 Повідомлення з інформацією про результат розгляду листа про відкликання інкасового доручення (розпорядження).

2) автоматичний імпорт документів J1620101, J1620201, J1620301;

3) автоматичне накладання підписів (відповідно до комплекту підписів Інкасові доручення) та відправка у ДПС документів J1620101, J1620201, J1620301.

Також реалізовано автоматичний експорт документів розділу Монітор обробки інкасових доручень. Експорт виконується згідно налаштувань, встановлених на вкладці Налаштування – Експорт.

В модулі Зарплата оновлено довідник Індекс споживчих цін за січень 2021 р. – 101,3 %.

Реалізовано автоматичне заповнення Таблиць 5, 6, 7 (F/J3040513, F/J3040613, F/J3040713) звіту Додаток 4 «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Реалізовано автоматичне заповнення звіту S0301117 1-ПВ Звіт з праці (квартальна).

В розділі Довідники – Картка підприємства: – в розділі Підприємство додано нове поле Код ознаки под. номера. До поля підключено довідник Код ознаки джерела податкового номера. Код у документах заповнюється за потреби. Якщо даний показник було вказано у Картці підприємства, при створенні ПН/РК, АН/РК нових версій код буде заповнено автоматично. Назву поля ЄДРПОУ змінено на Податковий номер, назву поля Номер плат. ПДВ змінено на ІПН платника ПДВ.

В розділі Загальні дані додано нове поле Код ознаки под. номера. До поля підключено довідник Код ознаки джерела податкового номера. Якщо даний показник вказано у Картці контрагента, при виборі контрагента у ПН/РК, АН/РК нових версій відповідний код буде заповнено автоматично. Назву поля ЄДРПОУ змінено на Податковий номер.

У розділі Первинні документи додано поле Діє на підставі. Якщо поле заповнено, при створенні первинних документів його значення буде автоматично перенесене у документ.

У Конструкторі шаблонів додано системне поле Діє на підставі.

В модулі Автоматична обробка документів розширено можливість створення первинних документів за допомогою функції Імпорт вкладень до первинних документів.

У розділі Імпорт документів з диску (мультипотоковий) в блоці Імпорт вкладень до первинних документів додано опцію Універсальний документ. Якщо опцію встановлено, автоматичний імпорт вкладень буде здійснюватися у документи, які створюються за шаблоном типу Універсальний документ. Ці доопрацювання також виконані у сервісі Універсальної автоматичної обробки документів.

В розділі Державна податкова служба додано нові форми:

1. Додано нову версію бланка, початок дії – з 01.01.2021 р.; подання – І Квартал, І Півріччя, 9 Місяців, Рік: J0901205 Форма №1-мс, 2-мс Фінансова звітність мікропідприємства.

2. Додано нові версії бланків, початок дії – з 01.01.2021 р.; подання – за потреби:

• J/F1391602 Заява про бажання отримувати документ через Електронний кабінет;

• J/F1391702 Заява про відмову отримувати документ через Електронний кабінет.

3. На виконання вимог наказу Міністерства фінансів України № 629 від 21.10.2020 р. «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» додано нові версії бланків, подання – за потреби:

• J/F1300406 Ф.1-ЗДР Запит про отримання довідки з реєстру платників ПДВ;

• J/F1301704 Ф.1-ЗВР Запит про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість;

• J/F1400406 Ф.2-ДР Довідка з Реєстру платників ПДВ;

• J/F1401704 Ф.2-ВР Витяг з реєстру платників податку на додану вартість.

Реалізовано можливість надсилати запити та отримувати витяги та довідки у розділі Довідки державних органів – Інформаційна довідка – Створити – Довідку в СЕА ПДВ.

4. Додано нові версії бланків, подання – за потреби:

• J/F1306001 Запит про отримання інформації щодо незареєстрованого в ЄРАН другого примірника акцизної накладної/розрахунку коригування;

• J/F1406001 Витяг з ЄРАН щодо незареєстрованого другого примірника акцизної накладної/розрахунку коригування.

Реалізовано можливість надсилати запити та отримувати витяги у розділі Довідки державних органів – Інформаційна довідка – Створити – Довідку в СЕАРП та СЕ.

5. На виконання наказу Міністерства фінансів України №840 від 31.12.2020 р. «Про затвердження форми та Порядку подання Повідомлення про укладання форвардного, ф’ючерсного контракту або контракту на здійснення операцій з сировинними товарами» додано нову форму, подання – за потреби: J0147703 Повідомлення про укладання форвардного або ф’ючерсного контракту.

Форма доступна у модулі Звітність – Реєстр звітів.

6. Додано нові форми: J/F1499601 Квитанція про доставку документів в Електронний кабінет.

Квитанції надходять від ДПС у відповідь на документи «Заява про бажання отримувати документ через Електронний кабінет» (J/F1391602), «Заява про відмову отримувати документ через Електронний кабінет» (J/F1391702).

7. Реалізовано перенесення даних із відповідних форм FINB0009, FINR0009, FING0009, FINV0009, FINP0009 через додаткову програму обробки на вкладці Наступні дії для форм:

• J0903203 Форма №1-дс Баланс;

• J0903303 Форма №2-дс Звіт про фінансові результати;

• J0903403 Форма №3-дс Звіт про рух грошових коштів;

• J0903502 Форма №4-дс Звіт про власний капітал;

• J0903602 Форма №5-дс Примітки до річної фінансової звітності.

8. Оновлено форму: J0901107 Форма №1-м, 2-м Фінансова звітність малого підприємства.

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України №821 від 18.12.2020 р. «Про внесення змін до форми звітності N 10-ПОІ (річна) “Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю” та Інструкції щодо її заповнення» додано нову версію бланка, початок дії – з 01.12.2020 р.; подання – Рік: S0302006 №10-ПОІ (річна) Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю.

В розділі Державна казначейська служба додано нові форми, початок дії – з 01.01.2021 р., період подання – І Квартал, І Півріччя, 9 Місяців:

• F2KD45 Ф №2д Звіт про надходження та використання коштів загального фонду;

• F2KDV45 Ф №2д (валюта) Звіт про надходження та використання коштів загального фонду;

• F43KD145 Ф №4-3д.1 Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (кредити (позики) від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій);

• F4_1KD45 Ф №4-1д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги;

• F4_2KD45 Ф №4-2д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень;

• F4_3KD45 Ф №4-3д Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду;

• F4_4KD45 Ф №4-4д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів;

• F7KD1S45 Ф №7д.1 (спец. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• F7KD1Z45 Ф №7д.1 (заг. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• F7KDB45 Зведена форма Ф №7д Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• F7KDS45 Ф №7д (спец. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• F7KDZ45 Ф №7д (заг. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• FKD09026 Додаток 9 Звіт про виконання бюджету (кошторису) Фонду;

• FKD10026 Додаток 10 Пояснювальна записка до фінансового звіту;

• FKD11026 Додаток 11 Довідка про використання кредитів (позик) від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів;

• FKD12026 Додаток 12 Довідка про залишки коштів в іноземній валюті, що перебувають на поточних рахунках, відкритих в установах банків FKD13026 Додаток 13 Довідка про залишки коштів на рахунках в установах банків;

• FKD14026 Додаток 14 Довідка про депозитні операції;

• FKD16026 Додаток 16 Довідка про причини виникнення простроченої кредиторської заборгованості;

• FKD17026 Додаток 17 Довідка про спрямування фактичних обсягів власних надходжень з урахуванням залишків на початок року, які перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет);

• FKD18S26 Додаток 18 (спец. фонд) Довідка про направлення асигнувань розпорядникам бюджетних коштів, які підпорядковані іншим головним розпорядникам бюджетних коштів;

• FKD18Z26 Додаток 18 (заг. фонд) Довідка про направлення асигнувань розпорядникам бюджетних коштів, які підпорядковані іншим головним розпорядникам бюджетних коштів;

• FKD19S26 Додаток 19 (спец. ф.) Довідка про кредиторську заборгованість;

• FKD19Z26 Додаток 19 (заг. ф.) Довідка про кредиторську заборгованість;

• FKD20026 Додаток 20 Довідка про суми дебіторської та кредиторської заборгованості установи за операціями, які не відображаються у формі №7д, №7м «Звіт про заборгованість бюджетних установ»;

• FKD21026 Додаток 21 Довідка про розподіл видатків Державного бюджету України на 2021 рік на забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя;

• FV43D126 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №4-3д.1 Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (кредити (позики) від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій);

• FV71DS26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №7д.1 (спец. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• FV71DZ26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №7д.1 (заг. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• FVR2D026 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №2д Звіт про надходження та використання коштів загального фонду;

• FVR41D26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №4-1д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги;

• FVR42D26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №4-2д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень;

• FVR43D26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №4-3д Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду;

• FVR7DS26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №7д (спец. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• FVR7DZ26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №7д (заг. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• FZV2D026 Зведена. Ф №2д Звіт про надходження та використання коштів загального фонду;

• FZV43126 Зведена. Ф №4-3д.1 Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (кредити (позики) від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій);

• FZV71S26 Зведена. Ф №7д.1 (спец. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• FZV71Z26 Зведена. Ф №7д.1 (заг. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• FZVR4126 Зведена. Ф №4-1д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги;

• FZVR4226 Зведена. Ф №4-2д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень;

• FZVR4326 Зведена. Ф №4-3д Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду;

• FZVR7S26 Зведена. Ф №7д (спец. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• FZVR7Z26 Зведена. Ф №7д (заг. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• F2KM45 Ф №2м Звіт про надходження та використання коштів загального фонду;

• F43KM145 Ф №4-3м.1 Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (кредити (позики) від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій);

• F4_1KM45 Ф №4-1м Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги;

• F4_2KM45 Ф №4-2м Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень;

• F4_3KM45 Ф №4-3м Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду;

• F7KM1S45 Ф №7м.1 (спец. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• F7KM1Z45 Ф №7м.1 (заг. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• F7KMB45 Зведена форма Ф №7м Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• F7KMS45 Ф №7м (спец. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• F7KMZ45 Ф №7м (заг. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• FKM16026 Додаток 16 Довідка про причини виникнення простроченої кредиторської заборгованості;

• FV43M126 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №4-3м.1 Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (кредити (позики) від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій);

• FV71MS26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №7м.1 (спец. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• FV71MZ26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №7м.1 (заг. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• FVR2M026 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №2м Звіт про надходження та використання коштів загального фонду;

• FVR41M26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №4-1м Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги;

• FVR42M26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №4-2м Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень;

• FVR43M26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №4-3м Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду;

• FVR7MS26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №7м (спец. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• FVR7MZ26 Для одержувачів бюджетних коштів. Ф №7м (заг. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• FZM43126 Зведена. Ф №4-3м.1 Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (кредити (позики) від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій);

• FZM71S26 Зведена. Ф №7м.1 (спец. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• FZM71Z26 Зведена. Ф №7м.1 (заг. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами;

• FZMR7S26 Зведена. Ф №7м (спец. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• FZMR7Z26 Зведена. Ф №7м (заг. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• FZV2M026 Зведена. Ф №2м Звіт про надходження та використання коштів загального фонду;

• FZVM4126 Зведена. Ф №4-1м Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги;

• FZVM4226 Зведена. Ф №4-2м Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень;

• FZVM4326 Зведена. Ф №4-3м Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду;

• FZKZAG23 Розшифровка залишків на рахунках балансу по кодах витрат (заг. фонд);

• FZKSPZ23 Розшифровка залишків на рахунках балансу по кодах витрат (спец. фонд);

Оновлено контролі:

• FTER22M8 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження та використання коштів загального фонду в територіальному розрізі;

• FTER23M8 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги;

• FTER24M8 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень FTER25M8 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання інших надходжень;

• FTER27M8 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання інших надходжень (позики міжнародних фінансових організацій);

• FTER28M8 (для внутрішнього використання) Довідка про заборгованість за бюджетними коштами в територіальному розрізі;

• FTER29M8 (для внутрішнього використання) Довідка про заборгованість за окремими програмами в територіальному розрізі;

• FTES28M8 (для внутрішнього використання) Довідка про заборгованість за бюджетними коштами в територіальному розрізі;

• FTES29M8 (для внутрішнього використання) Довідка про заборгованість за окремими програмами в територіальному розрізі;

• FRES3241 (для внутрішнього використання) Реєстр форм звітів про надходження і використання коштів спеціального фонду;

• FRES3242 (для внутрішнього використання) Реєстр форм звітів про надходження і використання коштів спеціального фонду;

• FRES3243 (для внутрішнього використання) Реєстр форм звітів про надходження і використання коштів спеціального фонду;

• FRES3244 (для внутрішнього використання) Реєстр форм звітів про надходження і використання коштів спеціального фонду;

• FTER2208 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження та використання коштів загального фонду в територіальному розрізі;

• FTER2308 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги;

• FTER2408 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень FTER2508 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання інших надходжень;

• FTER2608 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів;

• FTER2708 (для внутрішнього використання) Довідка про надходження і використання інших надходжень (позики міжнародних фінансових організацій);

• FTER2808 (для внутрішнього використання) Довідка про заборгованість за бюджетними коштами в територіальному розрізі;

• FTER2908 (для внутрішнього використання) Довідка про заборгованість за окремими програмами в територіальному розрізі;

• FTES2808 (для внутрішнього використання) Довідка про заборгованість за бюджетними коштами в територіальному розрізі;

• FTES2908 (для внутрішнього використання) Довідка про заборгованість за окремими програмами в територіальному розрізі;

• FENERG03 Дані про стан розрахунків головних розпорядників бюджетних коштів за енергоносії та житлово-комунальні послуги.

До розділу Бюджетна, кошторисна та спеціальна управлінська звітність для підвідомчих організацій Державної фіскальної служби (обласні та регіональні підрозділи, митниці) додано нову форму, початок дії – з 01.02.2021 р., період подання – щомісячно: FNDPIN02 Дані щодо заборгованості із заробітної плати працівників бюджетних установ, які фінансуються із державного бюджету.

У Фінансові плани та звіти про їх виконання, фінансова та статистична звітність, форми фінансового моніторингу, спеціальна звітність, аналітична звітність державних підприємств внесено зміни:

1. Реалізовано автоматичне перенесення даних графи 4 для періодів IV Квартал та Рік за допомогою додаткової програми обробки на вкладці Наступні дії: S3000309 Показники виконання фінансового плану.

2. Реалізовано інформативний контроль у всіх звітних періодах на наявність пояснювальної записки в формах:

• PROZVI01 Ярлик до пакету МЕРТУ;

• PROZV101 Ярлик до пакету МЕРТУ. Фінансовий та інвестиційний плани підприємства;

• FRZVIT01 Ярлик до пакету звітності Міністерства Фінансів.

3. Реалізовано обов’язковий контроль заповнення граф 4 та 6: SD300401 Додаток 4.

4. Реалізовано обов’язковий контроль для графи 15. Графа 15 не повинна бути заповнена, якщо значення графи 10 більше 0 та значення графи 11 дорівнює 0: SD300302 Додаток 3.

Звіти щодо планових та фактичних показників господарської діяльності, фінансова, статистична звітність та форми моніторингу підприємств Міністерства енергетики України:

1. Оновлено контроль значення суми рядків 154, 164, 174, 177, 184, 194 графи 5: EVB25803 Додаток №43. Розшифровка Цільове фінансування.

2. Оновлено контролі:

• значень рядків 110 та 120 граф 3 та 4: EV000103 Додаток №2. Інформація про дебіторську та кредиторську заборгованість;

• значень рядка 190 граф 3 та 15: EV000403 Додаток №5. Розшифровка Розрахунки з бюджетом.

3. Оновлено контролі значень рядка 75. Графи 3 та 4 не повинні заповнюватись за умови подання звітності малого підприємства: EV002403 Додаток №16. Розшифровка Інша поточна дебіторська заборгованість.

Згідно з наказом Міністерства фінансів України № 7 від 31.01.2021 р. «Про затвердження Змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування» та наказом № 794 від 22.12.2020 р. «Про затвердження Змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування» до розділу Податкова, фінансова, бюджетна та статистична звітність для підвідомчих організацій Міністерства охорони здоров’я України додано нові форми, початок дії – з 01.01.2021 р.; період подання – І Квартал, І Півріччя, 9 Місяців:

• F2KDMN45 Ф №2д Звіт про надходження та використання коштів загального фонду, (інші міністерства);

• F41DEP45 Ф №4-1д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (депозити);

• F41VAL45 Ф №4-1д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (валюта);

• F42VAL45 Ф №4-2д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (валюта);

• F4_3IM45 Ф №4-3д Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (інші міністерства);

• F7KDZM45 Ф №7д (заг. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (інші міністерства).

період подання – І Квартал, І Півріччя, 9 Місяців, Рік: FOZ24D06 Ф.№оз-2д/4д Звіт про виконання показників плану використання бюджетних коштів.

Внесено зміни до розділу Фінансова, статистична, планова звітність та форми моніторингу діяльності державних підприємств Міністерства оборони України.

Оновлено розрахунок значення графи 12. За наявності заборгованості за поточний період (графа 10) та відсутності заборгованості за минулий рік (графа 11), значення графи 12 Темп зміни повинен дорівнювати 100 %: MOU03004 Дод.3.

Зміни у розділі Фінансова, статистична, планова звітність та форми моніторингу діяльності державних підприємств для установ, підзвітних Міністерству оборони України.

1. Реалізовано перенесення даних із рядка 2010 графи 1 форми UOP22101 «3-борг (місячна) Звіт про заборгованість з оплати праці»:

• у рядок 080 графи 8 форми: UOP90301 Додаток 3. Розшифровка до форми 1-Б державного (казенного) підприємства;

• у рядок 17.19 форми: UOP90701 Додаток 7. Показники фінансово-економічної діяльності державного (казенного) підприємства.

Також реалізовано контроль на рівність значень відповідних граф.

2. Реалізовано перенесення даних у графи 4 та 7 із відповідних граф форми UOP31012 та у графу 10 із рядка 2010 графи 1 форми UOP22101 у періодах, починаючи з 2021 року: UOP03005 Дод.3. Соціально-економічні показники діяльності суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління.

Реалізовано контроль на рівність значень відповідних граф.

3. Оновлено контролі:

• додано інформативний контроль на рівність значень рядка 2000 графи 7 та рядка 2070 графи 5;

• додано обов’язкові контролі значення рядка 2200 граф 7 – 10;

• додано обов’язкові контролі на рівність значення рядка 1200 різниці між рядками 1201 та 1202 (по графам 3 – 10): UOP00109 Фінансовий план 4.

Додано нові інформативні контролі:

• сума значень рядка 6050 та рядка 6080 повинна дорівнювати рядку 6020;

• значення рядка 6020 повинно дорівнювати сумі значень рядка 6000 та рядка 6010: UOP00109 Фінансовий план UOP00309 Показники виконання фінансового плану.

До розділу Бюджетна та спеціальна звітність по обсягах виконання науково-дослідних робіт установ, підпорядкованих Національній академії аграрних наук України додано нові форми, початок дії – з 01.01.2021 р., період подання – І Квартал, І Півріччя, 9 Місяців:

• U2UKD45 Ф №2д Звіт про надходження та використання коштів загального фонду;

• U41UKD45 Ф №4-1д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги;

• U41VAL45 Ф №4-1д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги;

• U42UKD45 Ф №4-2д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень;

• U42VAL45 Ф №4-2д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень;

• U43UKD45 Ф №4-3д Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду;

• U44UKD45 Ф №4-4д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів;

• U7UKDS45 Ф №7д (спец. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• U7UKDZ45 Ф №7д (заг. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

• FZNDR027 Ф.№4-Н (квартальна) Звіт про виконання обсягів по науково-дослідних роботах.

Оновлено контролі:

• US702113 Ф №50-сг (річна) Основні економічні показники роботи сільгосппідприємств;

• U3_108 (НААН) Ф №3-1 Звіт про виконання плану по штатах і контингентах органів державного управління, судів і прокуратури, науково-дослідних установ;

• N2000216 Додаток Б форма 4 – наука.

Зміни в розділі Фінансова, статистична, бюджетна та спеціальна звітність для підприємств, що звітують до Київської міської державної адміністрації: відкрито для редагування графи 3 – 19 у розділах I – XV, додано обов’язкові контролі на відповідність значенням форми S0105007: KM105007 Ф5. Примітки до річної звітності.

Перейти до завантаження оновлення.

5 років знадобиться для повного переходу на електронні трудові книжки
26 лютого - останній день для списання боргів з ЄСВ