Сплата за реквізитами

 

На даній сторінці Ви маєте змогу здійснити онлайн-оплату рахунків за коди доступу (ліцензії) до модулів системи електронного документообігу M.E.Doc, захищені носії (токени) та інформаційно-консультаційні послуги (виїзд спеціаліста), отриманих від ТОВ “Укрзвіт”.

 

Увага! Рахунки за послуги формування кваліфікованих сертифікатів електронного підпису на ТОВ “Центр сертифікації ключів “Україна” та за програмне забезпечення СОТА / СОТА Каса на ТОВ “Економічні програми” не сплачувати!

З усіх питань, що виникають стосовно онлайн-оплати, ви завжди можете зателефонувати для отримання консультації (044) 355-11-55.

Заповніть розташовані нижче поля відповідними реквізитами з отриманого рахунку-фактури. Некоректна інформація призведе до затримки в зарахуванні платежів, і, як наслідок, затримці в формуванні ліцензійного коду доступу.

Номер рахунку фактури складається з коду ЄДРПОУ підприємства або ІПН ФОП та порядкового номеру замовлення, наприклад: 22222222/3456
Якщо номер рахунку фактури містить префікс ФБП (рахунки для сплати послуг формування кваліфікованих сертифікатів електронного підпису на ТОВ “Центр сертифікації ключів “Україна” або рахунок на сплату програмного забезпечення СОТА / СОТА Касса на ТОВ “Економічні програми”), сплата такого рахунку не пройде!

Приклад: Сплата послуг згідно рахунку-фактури № 22222222/3456 від 31.01.2021 р. без ПДВ

 Я ознайомився і згоден з Умовами та Політикою конфіденційності.

 

Сплата за реквізитами — Фото 2 Сплату картами Visa та Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com.
Безпеку оплати підтверджено міжнародним аудитом PCI DSS.

 

Служба підтримки: тел. +380(44) 200-09-02, support@portmone.com