РРО

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.195

10 Листопада 2022

Завантажуйте дистрибутив мобільного застосунку ПРРО Cashӓlot
Оновлення програми до версії 11.02.089

У цьому оновленні:

1. Відтепер застосунок ПРРО Cashӓlot надає можливість друкувати на кожному чеку текст повідомлення, наприклад: умови акції, анонс відкриття нового магазину, вітання тощо. Друк повідомлення та його текст налаштовується у Кабінеті користувача. Також, повідомлення відображається під час перегляду чеків у розділі Історія операції.

2. У вікні вибору суб’єкта господарювання додано кнопку Відмінити. По натисканню кнопки здійснюється повернення до вікна авторизації.

3. Реалізовано відображення параметру Касир та ПІБ касира у фіскальних чеках продажу, видаткових та службових чеках.

4. Реалізовано відображення друкованої форми чека Службової видачі при формуванні Z-звіту (у разі виконання операції Службова видача).

5. Налаштовано очищення поля пошуку ПРРО після зміни ГО.

6. Налаштовано відображення кількості відкладених чеків у блоці інформації про ПРРО після виконання операції Відкласти чек у відкритій зміні.

7. Реалізовано контроль суми службової видачі. Неможливо ввести значення, що перевищує суму готівки в касі.

8. Реалізовано контроль суми, що видається при комбінованому поверненню товарів. Неможливо повернути кошти, що перевищують суму готівки в касі.

9. Змінено відображення реквізиту збору до пенсійного фонду на Збір ПФ П у фіскальних чеках продажу, видаткових чеках, у Z-звіті та X-звіті.

 

Завантажуйте дистрибутив мобільного застосунку ПРРО Cashӓlot
Оновлення програми до версії 11.02.089