РРО

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.221

05 Грудня 2022

Оновлення програми до версії 11.02.090
Ваш акаунт Кабінета Cashӓlot під надійним захистом

1. Для суб’єктів господарювання, які працюють за чітким графіком роботи, тепер є можливість здійснювати автоматичне закриття зміни у мобільному застосунку.

Реалізовано виконання автоматичного закриття зміни у застосунку Cashӓlot відповідно до параметрів, налаштованих у Кабінеті користувача або встановлених безпосередньо у мобільному застосунку.

Важливо: автозакриття можливе тільки на ПРРО, для яких виконуються умови:

  • зміна на ПРРО відкрита авторизованим користувачем на поточному примірнику ПРРО;
  • ПРРО знаходиться в активному стані, тобто ПРРО Cashӓlot не повинен бути закритим.

2. Додано новий розділ Налаштування. Розділ призначений для визначення параметрів автоматичного закриття зміни для обраних ГО та ПРРО. У розділі можна налаштувати параметри:

  • Час автозакриття зміни – час виконання автоматичного закриття зміни;
  • Попередження про автозакриття зміни – інтервал часу, за який буде виводитися попередження для касира;
  • Автозакриття зміни із службовою видачею – визначає необхідність виконувати операцію Службова видача при автоматичному закритті зміни.

Якщо налаштування автозакриття одночасно виконані у Кабінеті Cashӓlot та на ПРРО, пріоритетними є налаштування, виконані у Кабінеті.

3. Відкориговано механізм виконання Службового внесення у разі, якщо у касі не вистачає готівки для видачі коштів при розрахунку з використанням видів оплат: Оплата готівкою, Комбінована оплата, Повернення готівкою.

Якщо у касі не вистачає готівки після натиснення кнопки Зареєструвати в ДПС виводиться повідомлення: «Увага! В касі недостатньо готівкових коштів для проведення розрахунку. Виконати операцію «Службове внесення»? По натисканню кнопки Виконати здійснюється автоматичне формування та реєстрація на ФСКО чека Службове внесення на суму, якої бракує для здійснення операції. По натисканню кнопки Готово у вікні Службове внесення стає доступною кнопка Зареєструвати в ДПС для підтвердження реєстрації чека продажу/видаткового чека.

4. Відкориговано відображення та введення значень у полях розрахунку при використанні Комбінованої оплати.

5. Реалізовано новий механізм налаштування друку чеків. Задати відступи, обрати розмір аркуша, змінити розмір тексту тощо можна, натиснувши кнопку Налаштування у друкованій формі чека після його реєстрації.

Оновлення програми до версії 11.02.090
Ваш акаунт Кабінета Cashӓlot під надійним захистом