РРО

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.312

28 Березня 2023

Оновлення програми до версії 11.02.102
Не отримали квитанції у Медок: що робити?

☝🏻 🛠 У цьому оновленні:

1. Реалізовано автоматичне визначення типу КЕП для авторизації у застосунку (файловий КЕП чи CloudKey).

2. Додано можливість налаштувати відображення цифрового значення штрих-коду товару у друкованому чеку. У розділі Налаштування – Параметри чеків додано опцію Штрих-код товару.

Якщо опцію увімкнено, штрих-код товару відображатиметься у друкованому чеку продажу/повернення, якщо у Картці номенклатури заповнено поле Введіть штрих-код товару.

Зверніть увагу, налаштування перемикача Штрих-код товару не застосовується для підакцизних товарів (у Картці номенклатури у полі Акцизний податок обрано значення 5% з літерним позначенням). Нагадуємо, для підакцизних товарів на друкованій формі чеків цифрове значення штрихового коду товару відображається автоматично та без додаткових налаштувань, за умови, що у картці товару заповнено поле Введіть штрих-код товару.

3. Додано можливість налаштувати відображення загальної суми знижки у чеку. У розділі меню Налаштування – Параметри чеків додано перемикач Загальна сума знижки.

Якщо перемикач увімкнено, у друкованій формі чеків відображатиметься додатковий реквізит із назвою «Сума знижки», коли у чеку є хоча б одна позиція зі знижкою. Якщо жодної знижки у чеку немає – реквізит не відображається.

4. Додано можливість налаштовувати розрахунок та відображення суми за обслуговування у друкованій формі чека відповідно до встановленого відсотку.

У розділі Налаштування – Параметри чеків додано область налаштувань Відсоток за обслуговування. У області можна вказати значення відсотка для розрахунку суми за обслуговування від загальної суми по чеку.

Якщо відсоток є фіксованим та не може змінюватись касиром, активуйте опцію Фіксований. Якщо опцію Фіксований вимкнено, відсоток за обслуговування може бути змінений касиром під час формування чека. Якщо необхідно розраховувати суму ПДВ за ставкою 20% із суми за обслуговування, активуйте опцію ПДВ 20%.

Якщо у області Відсоток за обслуговування встановлено значення відсотку більше «0», параметр Обслуговування автоматично відображатиметься у вікні формування чека окремою позицією після додавання першої позиції у чек. У разі потреби, позиція Обслуговування, може бути видалена з чека.

При розрахунку суми до сплати враховується сума за обслуговування. У друкованій формі чеків продажу відображатиметься реквізит Обслуговування.

Оновлення програми до версії 11.02.102
Не отримали квитанції у Медок: що робити?