РРО

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.345

21 Квітня 2023

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.347
Закривайте зміни у ПРРО віддалено

☝🏻 🛠 У цьому оновленні:

1. Використовуйте загальні знижки на суму чека. Для застосування загальної знижки тапніть кнопку Знижка у вікні формування чека.

2. Додавайте у чек товари/послуги без попереднього створення картки номенклатури. Функція доступна при роботі з ПРРО, для яких виконано відповідні налаштування у Кабінеті користувача Cashӓlot – розділ Всі каси – Налаштування – Продаж без картки номенклатури та по вільній ціні.

3. Швидко додавайте у чек найбільш ходові товари та послуги. У вікні формування чека додано іконку Популярні товари/послуги. По тапанню на іконку відкривається список з позиціями товарів/послуг, які є найбільш популярними – додавалися до чеків більше 5 разів у поточному ПРРО протягом останніх 5-ти днів.

4. Здійснюйте оплату та повернення коштів за допомогою платіжного сервісу Monobank або LiqPay. Для використання платіжного сервісу у ПРРО необхідно попередньо виконати відповідні налаштування у Кабінеті Cashӓlot – розділ Мій бізнес – Налаштування – Платіжний сервіс Monobank або Платіжний сервіс LiqPay. Відповідно до виконаних налаштувань, після завантаження налаштувань з Кабінету, у ПРРО буде доступна форма оплати Monobank та/або LiqPay. Важливо, для налаштування роботи з платіжним сервісом Monobank необхідно отримати авторизаційний токен у особистому кабінеті Monobank.

5. Видаляйте чеки з реєстру Відкладені чеки. Іконка видалення доступна по свайпу рядка чека ліворуч.

6. У вікні розрахунку по комбінованому поверненню тепер відображається сума по чеку без заокруглення.

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.347
Закривайте зміни у ПРРО віддалено