РРО

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.382

01 Червня 2023

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.059
Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.058

1. Переглядайте список товарів, які є у залишку, та контролюйте стан залишків у кожній ГО у новому розділі Залишки товарів. Щоб мати можливість працювати у ПРРО з розділом Залишки товарів, у Кабінеті користувача активуйте пробний безкоштовний період для розділу Склад (переконайтеся, що встановлено опцію Здійснювати облік товарів у розділі Склад – Налаштування).

Переглянути залишок товарів також можна:
– у довіднику Номенклатура;
– у картці товару;
– при пошуку товару у вікні формування чека.

2. Контролюйте залишки товарів при формуванні чека. Якщо залишок доданого у чек товару менший ніж кількість продажу, при натисканні Оплата ПРРО виведе відповідне попередження.

3. Зберігайте дані про залишки товарів у файлі формату .xlsx. Можна зберегти як перелік залишків товарів у ГО, так і дані про залишки певного товару.

4. Зберігайте суми залишку готівки в касі для наступної зміни відповідно до налаштувань, встановлених у Кабінеті користувача Cashӓlot у розділі Всі каси – Налаштування – Налаштування залишку готівки в касі. Сума залишку готівки зберігається у програмі після закриття поточної зміни та переноситься до наступної зміни при її відкритті із операцією Службове внесення.

5. Налаштовуйте комплекти номенклатури. У Картці товару/послуги додано кнопку Налаштувати комплекти номенклатури. По натисканню кнопки можна знайти необхідні товари/послуги та створити комплект – пов’язати їх з поточною номенклатурою. Товари/послуги, що складають комплект, автоматично відображатимуться у чеку окремими позиціями після додавання основного товару. Товари/послуги з комплекту є додатковою пропозицією, спрямованою на покращення обслуговування клієнтів, та, за бажанням покупця, можуть бути видалені з чека.

6. Доопрацьовано відображення доступних для вибору ГО. Якщо в ГО не налаштовано доступ для касирів ні до однієї з кас, така ГО не буде відображатися у списку доступних ГО під час пошуку та у налаштуваннях.

Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.059
Оновлення ПРРО Cashӓlot до версії 01.00.058