РРО

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.472

19 Вересня 2023

Оновлення програми до версії 11.02.118
Зручний вибір постачальника

☝🏻 🛠 У цьому оновленні:

1. Не втрачаємо темп у впровадженні сучасних технологій. Очікуваний функціонал відтепер і для користувачів застосунку Cashalot для iOS. У Cashalot доступна нова можливість – налаштування Bluetooth-принтерів, що забезпечує можливість друку зареєстрованих чеків продажу, видаткових чеків, Z-звітів та службових чеків внесення та видачі.

Процедура підключення проста – у розділі Налаштування – Налаштування принтера оберіть Bluetooth-принтер, надайте дозвіл на використання Bluetooth, перевірте з’єднання та збережіть налаштування.

 

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.472 — Фото 1

 

Для підключення Bluetooth-принтер має бути увімкненим, а також необхідно увімкнути Bluetooth на пристрої, де встановлено ПРРО.

2. У Cashalot на вас вже чекає функціонал друку цінників. Друк цінників для товарів доступний у довіднику Номенклатура та у розділі Залишки товарів. Друк цінників можливий як для одного товару, так і для кількох обраних товарів одночасно. Роздрукувати цінник можна, тапнувши іконку Друк цінника.

Щоб надрукувати цінники для кількох товарів, застосуйте жест «лонгтап», виділіть товари для друку та оберіть пункт Друк цінників.

 

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.472 — Фото 2

 

Функціонал друку цінників підтримує друк штрихкоду – внутрішнього або виробника і надає можливість обрати тип штрихкоду для друку. При друку цінників, штрихкоди, які відповідають стандартам EAN-13, будуть мати лінійний вигляд, що забезпечить можливість роботи зі сканером штрихкодів.

3. Для зручності роботи з товарами реалізовано обробку та відображення внутрішнього штрихкоду, згенерованого у Кабінеті користувача Cashalot.

Для робочого місця касира, довідника Номенклатура та реєстру Залишки товарів додано можливість пошуку товару по його внутрішньому штрихкоду.

4. Додано можливість групового видалення товару. Для видалення кількох товарів у розділі довідника Номенклатура застосуйте жест «лонгтап», виділіть товари для видалення (або, у разі потреби, встановіть відмітку Обрати всі) та оберіть пункт Видалити.

 

Оновлення мобільного додатку Cashӓlot до версії 19.472 — Фото 3

 

5. Додано можливість сканування штрихкоду за допомогою камери мобільного пристрою при редагуванні або створенні картки товару.

Оновлення програми до версії 11.02.118
Зручний вибір постачальника